Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan pasival akinek van olyan rossz szokása, hogy stresszes helyzete miatt rágja a körmét? 24FF

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok de ebből csak 18 éve rágom a körmöm!!! :D


18/F

2010. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondta dr. Csernus, hogy aki rágja a körmét, az nincs rendben önmagával, tehát nem lehet férfi (FF!)... :D
2010. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne járnék?! Nem mindegy nekem a körme, most őszintén?! Amúgymeg szokjál le róla, semmi akaraterőd meg önuralmad nincsen?
2010. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem járnánk, akkor kb kétszer ennyi magányos pasi lenne.
2010. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem akaraterő, meg önuralom kérdése, vagyis de. Csak kár erről leszokni, és mondjuk rászokni a bagóra, vagy a piálásra, mert az is stresszoldó, és elfogadottabb, mint a körömrágás/bőrtépkedés. A stressz, ha valaki érzékeny rá, utat tör úgyis, tehát ha a körömrágásról leszokik, lesz más, mondjuk negyven éves korára egy szívinfarktus.

Vagyis nem a leszokás a megoldás, hanem a stresszes helyzetek kerülése, amennyire csak lehet, vagy még annál is jobban.

2010. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért ne járhatnál vele? Ez a legkevesebb, erről simán le lehet szokni. Gyerekként rágtam a körmöm, bár én lány vagyok, nekem anyum befestette körömlakkal. De lehet beborsozni, vagy chilit rátenni (persze ez csak akkor, ha az illető otthon van, előbb-utóbb nyilvános helyen is oda fog figyelni magára, hogy ne rágja), amúgy a rágózás is megoldás.
2010. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Egyébként én is rágom, és a legrosszabb, hogy észre sem veszem, mikor csinálom.
2010. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

,,Azt mondta dr. Csernus, hogy aki rágja a körmét, az nincs rendben önmagával, tehát nem lehet férfi (FF!)... :D,,

Akkor dr. Csernus szerint az ilyen pasi egy puha p.ö.cs?!:D;)

2010. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Rossz szokás? Akaraterő kérdése? Ugyan már, aki csak egy kicsit is ért a gyermeklélektanhoz, az tudja h ez másról szól.


Egyébként engem nem zavarna

2010. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

11:06-osnak,


Én mondjuk nem cigerettázom (astmas vagyok, s még a cigifüstől is néha úgy vagyok, hogy annyirán befulladom, hogy mentőt kell hívni).

Az alkoholról: 1 évben kb. 2 üvegnyi sört iszom meg (picolonként, azaz kb 2 dlként...ez 5 alkalmat jelent, s szilveszterkor 1 pohár pezsgő)...csak így oldom a feszültséget, konektorba meg nem dugok rézdrótot, hogy "azza' ógyam a feszüccségem" :-D

2010. aug. 17. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!