Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyiket választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok? (jó vs rossz fiú)

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom, de ha valaki meleg és válaszolni szeretne azt is elfogadom :D . Lehet van benne egy kis kategória fail , de azért nem olyan vészes. Szóval. Megint adják a Lostot és gondoltam felteszem azt örök érvényű kézenfekvő kérdést ,hogy lányok- ti kit választanátok? Jack vagy Sawyer ?:D Magyarul a tényleges jófiú vagy a tipikus rosszfiú? Ezek minden előnyével és hátrányával?

2011. nov. 6. 13:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Képet is adok :D


jack:

[link]

[link]

[link]


Sawyer:

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 6. 13:31
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezeket a szereplőket, de általánosságban véve én a tipikus rossz fiúkra bukom. :) Az igazi kihívás, úgy elcsavarni egy rossz fiú fejét, hogy te legyél a mindene.
2011. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Értem. De arra nem gondoltál ,hogy lehet hogy ő fogja elcsavarni a te fejet?:) és kihasznál otthagy te meg szenvedni fogsz :D

Bár ott egy "jó srác" aki meg lesi minden kívánságokat, túlságosan is alárendelt szerepet játszik és néha nem elég tökös.

Jah és a köztes opciót most ne vegyük bele :)

2011. nov. 6. 13:37
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Elvett feleségül egy tipikus rossz fiú, aki imád, a tenyerén hord és 6 év után is rózsacsokrokat küldet futárral a munkahelyemre...
2011. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
True Story
2011. nov. 6. 13:43
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

marhaság ez a kategorizálás.én 3 féle rosszfiút ismerek: 1: amelyik börtönben van 2: amelyik ott volt 3: amelyik oda készül

az összes többi műmájer aki csak játsza a rosszfiút

a jófiú nem attól jófiú hogy nem elég tökös,lehet tökös csaképp nem akarja fitogtatni hogy ő a nagymenő

2011. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

uuu ismerem a sorozatot és Sawyer:P

Jackben is van rengeteg jó tulajdonság van mikor arra lenne a szükségem de Sawyer személyisége kárpótolja mind azt ami nincs meg benne :):)


Rosszfiúk :D

" Kavargattam " ( nem voltak túl hosszúéletűek ) már " jófiúkkal " és nekem unalmasak.. :) Semmi izgalom nincs benne, én voltam a perverz ha mondjuk valami vadabb vagy szexuális témának hangot adtam, pedig jóval idősebb( 5-6 évvel ) volt nállam a srác. Nem mert magáért kiállni stbstb..

Ezért szavazok a rosszakra!;) Jobban kijöttem velük..:P:P

2011. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindekettőnek vanna előnyei és hátrányai. Egy jó fiú, valószínű figyelmesebb lesz, megbízhatóbb és maga a kapcsolat is talán szilárdabb alapokon áll.ellenben, ha nem az az otthon ülős típusú lány vagy, akkor lehet unalmas egy ilyen kapcsolat.

A rosszfiú minden nap kihívást tartogat, meglepetéseket, lehet stresszt, de mellette biztos, hogy igazán őrlt lehetsz.

Az én barátom tipikus 2. kategóroás. Imádom,mert egy őrült, de néha valóban nehéz, mikor össze kell kaparni egy buli után, esetleg félrelép...

2011. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te egy hatalmas tévedésben élsz, mind a két karakter rossz fiú, a különbség csupán annyi kettejük között, hogy Jack általában becsületes Sawyer viszont egy bűnöző.

Ha tipikus jó fiú karaktert keresel, akkor arra jó példa Mark Green, vagy John Carter a Vészhelyzetből, én a Lostban nem is emlékszem jófiú karakterre, talán Charlie állt a legközelebb ahhoz, amilyen egy jófiú (leszámítva a drogos múltját), habár nem igazán ismerem a sorozatot.

2011. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem nem! te élsz hatalmas tévedésben! van egy valódi különbség sawyer és az összes többi karakter között. Talán Lock még aki hasonló. Egyébként ha Jack nem a jófiú akkor nemtom ki az! Ő ment meg egy csomó embert, az ő érdekeiket a sajátja elé helyezi stb. Gondolkozz már ;)

A többi meg nem bírná ki még azt sem ha olyan bunkó lenne mindenkivel mint Sawyer . El is sírnák magukat :D

2011. nov. 6. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!