Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható lenne?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és szakitottam a párommal, egy hete hirtelen harag miatt... szeretem nagyon, de kiderültek dolgok róla és az a baj bosszút álltam.. le feküdtem egy régi barátjával.. 🥺 ha kérdezi oszinten el fogom mondani, bár lehet nem is fogunk már ki békülni de nagyon szeretem🥲 meg lehet ezt bocsátani? Tudom hogy ez neki nagyon fajt...
2021. febr. 17. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem


En sem tudtam utana ugy nezni baratomra mikor szunet alatt lefekudt massal, ez meg durvabb h baratjaval


Direkt a legnagyobb fajdalmat akartad okozni neki h a baratjaval csinalod pedig szereted


Halott ugy , ha nem most, kesobb

2021. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem ennek a "barátságnak" is búcsút fog mondani veled együtt.
2021. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy szereted, ha szeretnéd nem okoznál neki szándékosan fájdalmat
2021. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mondj le róla, ezzel a baráttal lefekvős dologgal teljesen elvágtad magad. Ha valamire is becsüli magát a(z ex) barátod, többet szóba se áll veled.
2021. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Vajon komoly dolgok derültek ki a párodról, hogy a haverjával kellett lefeküdnöd azért, hogy így állj bosszút rajta? Ez Neked kellő elégtétel volt? Akkor most már alkoss egy párt a barátjával! Ő Veled is meg a barátjával is megszakítja a kapcsolatot, ha van önbecsülése. Ekkora felelőtlenség!!! Ehelyett más (helyénvalóbb) kifejezést is írhattam volna: lefeküdni a párod haverjával, hogy így állj bosszút.
2021. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezen kár itt keseregni az interneten, az exeddel beszéld meg a dolgot, majd ő eldönti, hogy mire hajlandó és miért, bár nem valószínű, hogy ezt megbocsátja. De az emberek elég bonyolult dolgok, bármi megtörténhet.
2021. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Ne mondd el neki, csak szakíts vele. Ritka gcik tudnak lenni az emberek.
2021. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hogyfenébe sose találkozok a bosszùállókkal!

Neha egy-kettö, erre tévedhetne.

2021. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor nagyon szerettem valakit akkor ő volt az egyetlen férfi akit észre tudtam venni, nemhogy lefeküdni mással... 😮
2021. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátanám meg. Szerintem nem vagy alkalmas komoly kapcsolatra, ha hirtelen felindulásból lefekszel másokkal, "bosszút állj".
2021. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!