Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható, ha egy férfi megüti a párját?

Figyelt kérdés

Nőként ti meg tudnátok bocsájtani a párotoknak ha egy vita alkalmával megütne, ellökne, stb..? Úgy, hogy a vita kizárólag csak hétköznapi, másoknak talán jelentéktelen problémák miatt keletkezik.

Mit gondoltok, ha valaki valóban szereti a párját, az képes ezt megtenni vele, adott esetben akár többször is?

Véleményeket, tapasztalatok szívesen olvasnék.


2019. jún. 19. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem bocsátható meg, legalábbis számomra. Előbb néznék el egy megcsalást. Sosem hagynám, hogy megüssenek, akármennyire is szeretem, abban biztos vagyok, hogy ennél többet érek, és abban is, hogy aki egyszer megteszi, többször is meg fogja tenni.
2019. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Onnantól ha egy gyökér megüt egy nőt, nem nevezhető férfinak. Semmilyen olyan ok nem létezik, amiért meg szabadna ütni egy nőt.
2019. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyet kell értenem az előttem írókkal.
2019. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Megpróbálom nem elfogultan. Ha nagyon-nagyon hisztis, idegesítő stb. 3,14csaként viselkednék, akkor megbocsájtanám, ha visszafogottan megráz vagy odébb tessékel.

Pofont, durva bánásmódot nem tudnék megbocsájtani.

Vannak ilyen agresszív férfitípusok. Hiába szeretik a nőt, nem tudnak uralkodni magukon. Pszichológus talán segítene.

2019. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő lennék, biztos hogy ott lenne a vége. Férfiként is távol tartom magam az idegbetegektől és akiknél nincs önkontroll.
2019. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
24%
Szerintem pedig van az az ok amikor elnézhető pl megcsalás, hűtlenség esetén amikor az ember felindultabb mint kellene és el jár a keze.Ez nem mentség de szerintem elfogadható indok.
2019. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Sem férfitól, sem nőtől nem tűrném el hogy megüssön.
2019. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Van olyan indok amikor érthető.
2019. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ha úgy vesszük persze, hogy van olyan indok. Ha vadászpuskát tartanék rá és őrülten fenyegetném, hogy lelövöm, részt vettem volna egy orgiában élő adásban, miközben a hátamra íratom, hogy kicsi a pénisze, elrabolom és súlyosan bántalmazom egy rokonát és még miegymás. De a kérdés nem ilyen szélsőséges esetekről szólt.
2019. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

SEMMILYEN esetben sem elfogadható. Nem álltok vagyunk, és nem vadbarmok.

Aki meg benne marad egy ilyen kapcsolatban , az meg idióta, mert hagyja hogy verjék.

2019. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!