Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A roma férfiak nagyobb eséllye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma férfiak nagyobb eséllyel lesznek egy idő után zaklatók, erőszakosak?

Figyelt kérdés

Ismerkedni kezdtem egy roma sráccal.

Volt egy nézeteltérésünk mondtam, hagyjuk az egészet inkább, de inkább csak olyan hirtelen mondtam, nem olyan nagy dologról van szó.

Aztán valahogy a megbeszélés közbe elejtett egy olyan mondatot, hogy "nem fogja hagyni, hogy ez így a semmiért ennyi legyen". Kicsit furcsállom, nem tart régóta a dolog.

Volt egy két hasonló megszólalás, de azok akkor inkabb kedveskedésnek tűntek csak, nem komolynak.

Most reggel óta nem keresett. Szerintetek?


2021. febr. 17. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Itt is rengeteg ilyen kérdés van. Csak itt már menekülne a hölgy a kapcsolatból, ha nem lenne megfélelmitve.
2021. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.pl a lúgos doki
2021. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Van aki nehezen viseli el az elutasítást. A romáknál más kultúrája van a kapcsolatoknak.De ez igaz lehet a magyar srácokra is. Igazából attól függ hogyan nevelkedett.Nem azért mondom de jobb félni mint megijedni.35f
2021. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2021. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés, hogy ez azt jelenti e, hogy tovább akar próbálkozni nálad, csokorral beállít majd, vagy késsel neked ront.
2021. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5# nek van igaza.A "nem fogom annyiban hagyni" eleg tàg fogalom.

Azt neked kéne tudnod,hogy eddigi ismerkedésetek alatt milyen a viselkedése.Azt a viselkedést egy kicsit toldd meg szorozd be 2 vel.Mert általában ilyenkor visszafogottabbak az emberek.

Én elvböl romàval szóba se állok.

Sajnos egyet kivévve csak negativ tapasztalataim voltak(nem párkapcsolatok voltak).Ugyhogy a kísérletezést meghagyom másoknak.

Meg mielött vki elkezd rasszistàzni,jogom van hozzá!!!

Pont.

2021. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyibol amit mondott meg nem hiszem h meg kene ijedned, ismerd ki nagyon, ne koltozzetek ossze hamar, ha feltekeny vagy parancsolgatos razd le.. de egy magyarra is ugyanezt mondanam😅

Nekem volt rossz tapasztalatom sajnos dehat ilyen az elet🤷‍♀️ hamar elkoteleztem magam

2021. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amugy jol irja a 3. Neveles kerdese! A szuleibol indulj ki, testvereibol, ahogy ok allnak a nokhoz nagy esellyel o is ugy fog.
2021. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!