Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért teszi állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért teszi állandóan szóvá, hogy az ő lakásában élünk és, ha közös házat veszünk, akkor is ő lesz a nagyobb rész tulajdonosa, mert én nem tudok annyit beleadni a közösbe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hol van a helyem és nem pályázok az ő pénzére, de nem értem, hogy miért kell ezt mindig szóvá tennie. Közben, meg elvárja, hogy legyek vidám és jókedvű, miközben mindig emlékeztet, hogy én csak egy vendég vagyok nála.

Pedig nem arról van szó, hogy eltart, én is beleadok a rezsibe, fizetem a bevasarlasokat stb.


2020. dec. 30. 10:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az anyagiakat fontos előre tisztázni. Sajnos nem szerencsés ha nagy a különbség, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne megegyezni. A barátod nem egy kifinomult ember, ezt nem így kellene intézni.
2020. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
"Tudom, hogy hol van a helyem" - ezért. Amíg nem lépsz fel határozottan magadért és követeled ki az egyenrangú bánásmódot, addig mindig azt fogja éreztetni veled, hogy te csak másodrendű szereplő vagy a kapcsolatban, pusztán anyagi okokból. Mondjuk ilyen emberrel, aki mellett folyton kisebbségi komplexusom van, meg úgy érezhetem magam, mint egy kutya, akinek "helye" van, azzal nem terveznék közös jövőt, de hát ez én vagyok.
2020. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ilyen barát nem kéne.
2020. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 Most már én is elgondolkozok ezen, hogy vajon mennyit érek neki, ha azt érzi, hogy mindig éreztetnie kell velem, hogy én nem vagyok egyenrangú.
2020. dec. 30. 10:33
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A párommal a lakásomban élünk, házassági szerződés párti vagyok (ő is tudja), de attól még ő az én egyenrangú párom, nem a lábtörlőm
2020. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy a hülye, hogy eltűröd.
2020. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Újabb önbecslés nélküli szolgalelkű liba... mostanában tömve van a gyakori ezekkel a kérdésekkel.

Megérdemled a sorsod ha neked ez így rendben van.

2020. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért mondja el ezt többször a barátod? Gyengeelméjűnek tart?
2020. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Én már azt se értem, minek ragaszkodsz egy olyan kapcsolathoz ahol minimálisan se tisztelnek, de te tudod. Ha továbbra is egy ilyen szardarab mellett akarsz szenvedni akkor hajrá, de ne legyél teljesen hülye és nehogy belevágj közös ingatlanba ezzel az emberrel. Soha nem leszel egyenrangú, akkor se ha kétszer annyit keresnél nála, neked mindig ott lesz a helyed, ahová éppen küld. De ha ez kell, akkor ez kell..
2020. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy barom,már ne is haragudj. Nekem klasszikus elképzelésem van a parkapcsolatokrol, amiben nem enyem-tied van, hanem a közös jólét. Az hogy ezt egyfolytában hantorgatja az vagy az ő önbizalom hiánya, vagy a birtoklasmaniajanak és feltekenykedesenek első jele.
2020. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!