Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha barátnőd simogat egy állatot az valamilyen sérülést okoz neki, ő meg odamegy utólag és belerúg?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagy "macskaimádó", minden utcai macskát meg akar simogatni. Hiába mondom neki, hogy nem kéne. Nemrég egy macska megkarmolta, erre dühében odament utólag hozzá és jól belerúgott...Kicsit ki is voltam rá bukva, engem gyakran karmoltak meg a macskáink meg a kutya, soha nem rúgtunk bele vagy vagy vertük meg.


Mit csináljak ezzel? Ha kérdezem tőle, azt mondta csak ő csak viszonozta neki. Voltak már erről vitáink korábban is.



2021. febr. 17. 22:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Ez amúgy kicsit vicces így xD "nagy macskaimádó", aki rugdalja a macskákat xD

Hány éves? Kicsit gyermekded léleknek tűnik ezek alapján

2021. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Kivágnám mint macskát szarni
2021. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Bolond a barátnőd, aki agyilag egy elkényeztetett hatéves szintjén van. Szerintem ne tervezz vele semmi komolyat a jövőben.
2021. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

A macskának is van magánszférája, hiába állat. Az emberek sem reagálnának jól, ha mindenféle idegen csak úgy simogatná őket, mert milyen cuki a pofijuk...

Én nagyon kibuknék a helyedben. Ez a nő nem szereti az állatokat...

2021. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Én lány vagyok, de ha a párom ezt tenné, nem tudnék többet ránézni.


Tényleg olyan, mintha bolond lenne, vagy megrekedt volna egy ötéves szintjén.

2021. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kutyákat se szereti, de pl. lovakat meg a vadállatokat igen. Sok évig lovagolni járt meg a vadállatokat is sajnálja, hogy lelövik őket. Szóval nem is tudom mire vélni ezt néha.
2021. febr. 17. 22:41
 7/31 anonim ***** válasza:
59%
Kamu. Pls.
2021. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem az, miért lenne?
2021. febr. 17. 22:44
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
fhu de ostoba nod van. kuka.
2021. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Gyereket ne csinalj neki annyi biztos
2021. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!