Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmel, dühből a lányok terén sikertelen múltamat vágta a képembe, nagyon rosszul esett, utólag megbánta, de nagyon fájdalmas a tüske, mit csináljak? 25f

Figyelt kérdés

ő életem első barátnője élettársa..fogalmazzunk így, 1 éve vagyunk együtt


előtte sajnos sosem jöttek össze a próbálkozásaim, mindig ügyetlen voltam a lányokkal..iskolás koromtól kezdve sosem volt tökéletesen helyén az önbizalmam..szóval nekem ő az első, neki volt előttem három kapcsolata


pár éve ismerjük egymást és tavaly ilyentájba döntöttünk úgy, mivel szingli volt ő is, h mi lenne ha megpróbálnánk együtt..szerelmes vagyok, de ez övön aluli tökön rúgás volt részéről


a veszekedés apróság miatt fajult idáig, konstruktivan érveltem és nekem volt igazam be is vallotta utólag, azért vágott vissza ezzel, h nyerjen a vitában, de már megbánta, csakhogy nagyon fáj mert tudja, h nálam ez achilles sarka sebezhető pontom


szörnyen érzem magam, üresnek..mintha kitépték volna a lelkemet..nagyon rossz


2018. máj. 9. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

"azért vágott vissza ezzel, h nyerjen a vitában"


ettől nem nyer a vitában :DDDDD

ha rosszul esik, az még nem azt jelenti, hogy ő nyert

2018. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
sikertelen voltál a lányoknál, most összejöttél egy ilyen hülyével... tényleg nem megy ez neked
2018. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ne csinálj semmit, legalábbis ezzel a lánnyal ne.


Bár te tudod, de sokaknak inkább jobb egyedül, mint bunkókkal. Értem én, hogy nincs senkid, te tudod, hogy ellenben megéri-e ilyen lányokkal együtt maradni.

2018. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy éve vagytok együtt, ez pont elég arra, hogy elkezdjen a máz alól látszani a problémák felmerülésekor, hogy milyen is a valódi énje. Hidd el, nem ő életed barátnője. Remélhetőleg majd te is rájössz.
2018. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Ennél nagyobb csapások is fognak még érni az életben. Reméljük nem de egy ilyenen megsértődni baromság! Mondott amit mondott megindokolta miért mondta nem komolyan gondolta nem kell nagy ügyet csinálni belőle! Ha szereted ne erre gondolj ha meg tüske szakíts vele mi értelme igy együtt maradni vele ha majd mindig erre gondolsz! Felejtsd el inkább és szeresd!
2018. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
5: a legkárosabb tanács az, hogy nyomja el magában azt, hogy a másik szándékosan fájdalmat okozott neki és bocsássa meg.
2018. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is mondott olyat a párom, amivel megbántott és nem gondolta komolyan. És mégis túl tudtam lépni rajta, mivel igazából nem gondolja úgy.
2018. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
7.: ez a lány tudatosan mondta, tudta, hogy fájni fog neki, akarattal okozott fájdalmat, nem pedig véletlenül. Ez súlyosbító.
2018. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül futott zátonyra a barátnőd 3 kapcsolata. És a mostaninál is rezeg a léc. Ha ennyire téves elképzelései vannak a vitáról, akkor nem csoda, hogy senki se tűri meg hosszútávon. De a Te reakciód is túlzás. Lehet, hogy érdemes lenne megpróbálni egy párterápiát. A szakítás nem megoldás, csak elfutás a probléma elől. Hiába szakítasz, ugyanúgy viszed a következő kapcsolatba a sérelmeidet, a barátnőd pedig az ötödik pasit is ko fogja herélni, csak hogy "megnyerje" a vitát. Szakember segítségével ki tudjátok bogozni, miért akar a barátnőd ennyire nyerni. Biztosan ennek is megvan az előzménye. A Te sérelmeidet is segíthet feldolgozni. Ezen kívül meg kell tanulnotok egymással kommunikálni. Ebben mind tud segíteni a terapeuta.
2018. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha otthagyod, megint nem lesz egy jódarabig. Tudom, én is ebben a cipőben jártam, ráadásul én el is vettem egy olyan nőt, aki frigid. Úgy voltam vele, hogy majd megváltozik, de sajnos nem. Persze elválni sem merek, mert a magány és a sikertelenség felemésztene. Én csak a pálya széléről figyelem irigykedve az igazi jóképű és sármos férfiakat, akik aratnak a nők között. Én meg maradok egy ronda és szerencsétlen embernek.
2018. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!