Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavar, hogy a barátom egy évben 1x vesz virágot és az nem vörös rózsa?

Figyelt kérdés
Persze örülök neki, meg szép a másik is, de ez engem zavar. A barátnője vagyok, nem valami lánybarátnő vagy haver...

2021. febr. 18. 07:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
82%

21: mert még egy éretlen kislány.


Itt játsza a kemény nőt, mert a való életben egy nyuszi, soha nem merne a párjának semmit mondani, mert retteg, hogy az mit fog szólni

2021. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is szakíts. Szegény srác jobban járna, az biztos. Képtelen vagy kommunikálni, elviselni a kritikát, értelmesen reagálni a tanácsokra, válaszokra, ha már egyszer te jöttél ide kérdést feltenni.

Szíved joga, hogy fontos legyen neked valami, de lekommunikálnod neked kell a másik felé, mert te vagy vele, te akarod összekötni vele az életed. Másokkal pedig, ha nem értenek egyet, akkor sem állunk neki úgy beszélni, mintha a seggünkből rántottuk volna ki őket. Felháborító a viselkedésed, és a sílusod.

Üdv, egy menyasszony, aki rendszeresen kap rózsát, liliomot és cserepes virágokat is, mert a kapcsolat elején el tudta mondani a másiknak, hogy szereti az ilyesmit.

2021. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%
És tudja, mi a kedvenc virágod? Ha nem, hát nem gondolatolvasó és azt vett neked, ami szerinte volt a legszebb. Ezen butaság megsértődni. (Rólam pl. az egész család tudja, hogy milyen virágot szeretek - nem a vörös rózsát.)
2021. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
59%
Gyűlölöd a vörös rózsa fajt, vagy miért zavar, hogy nem azt mészérolják le?
2021. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
28%

Kapjatok már az agyatokhoz, feltett egy kérdést. Nem tetszik, nem kell válaszolni főleg ilyen baromságokat, hogy bezzeg a vírus. Kit érdekel? Nem ez volt a kérdés. Ez válasz szerintetek, hogy hisztis kislány, tini rovat stb??

Erre ki kíváncsi? Ide jártok fröcsögni, és csodálkoztok, hogy visszaszól?

Egy kezemen össze tudom számolni, hány értelmes válasz érkezett. Lehülyézitek, közben meg ti nem bírtok egy egyszerű kérdésre válaszolni.

2021. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Jaj, 24-es, te meg ezzel menőzöl, mint valami ovis, hogy miket kapsz és az mennyivel jobb a másikénál? Kíváncsi vagyok a virágaidot kívül meg hogy szétraktad a lábad, mit tudsz még felmutatni :D Nekem lehet, hogy nem vesz össze mindent, de sokat tett már értem, amikor bajban voltam. Tudjátok mit kit érdekel a virág.
2021. febr. 18. 09:48
 27/36 anonim ***** válasza:
67%
Hú de proli vagy, te jó ég:D
2021. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
95%

“Tudjátok mit kit érdekel a virág.”

Na látod, minden problémád megoldódott a kérdés kiírásával. :D

2021. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
79%
Látom átjött a kommentemből a lényeg, ami az volt, hogy kommunikálok párommal, és ezzel a problémák le is vannak tudva, pláne az ilyen apróságok. És ezt pl fel tudom mutatni. Ahogy például azt is, hogy a te sértegetésnek szánt kommentedre is higgadtan, és továbbra is építően reagálok, ami az, hogy fejleszd a problémamegoldó készségeidet, mert ha ez nem sikerül, az csak és kizárólag a te boldogságodnak, kiegyensúlyozottságodnak tesz keresztbe. Nem az enyémnek.
2021. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező, te meg ne állj le nyilvánvalóan idiótával vitázni.

A hasznos és segítő szándékú tanácsokkal foglalkozz inkàbb, ne az agyhalottakkal, mert azokkal fölösleges, nem lesznek tőle sajnos okosabbak, csak a te energiádat szipolyozzák.

2021. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!