Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavar, hogy a barátom egy évben 1x vesz virágot és az nem vörös rózsa?

Figyelt kérdés
Persze örülök neki, meg szép a másik is, de ez engem zavar. A barátnője vagyok, nem valami lánybarátnő vagy haver...

2021. febr. 18. 07:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, esetleg?
2021. febr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
99%
nem tul rovid az elet ilyeneken szarakodni?
2021. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Jelezd neki hogy neked kene tobb virag. Vagy vegyel magadnak... Tudod a viragarusoknal nincs kiirva hogy egy no maganak nem vehet viragot...
2021. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Szólj neki, ne célozgass, mondd meg, hogy arra vàgysz, hogy többször kapj vörös rózsát. Én mindig szólok, ha szeretnék valamit.

Na, ha ennek ellenére sem kapsz több virágot, akkor van baj, mert akkor semmibe vesz téged, de reméljük, nem így lesz.

2021. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
39%

#3 pont az a lényeg, hogy ő a pasijától szeretne kapni, nem magától. 😓

Sikerült megérteni a lényeget.

2021. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Fel kelene nőnöd. Az az első lépés
2021. febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, komolyan. Én is nő vagyok, de utalom a rózsát. A párom tudja, h milyen virágot szeretek, mivel ellene van a virágadásnak ezért ritkán kapok, nem is alkalomra, hanem direkt meglepetésnek, de akkor a kedvencemet. Megbeszéltük. Nem bosszankodom, mert nem ez a legfontosabb dolog, tud az igényemről, én is a véleményéről és nekünk így megfelel.
2021. febr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
38%
orulj hogy meg kapsz egyáltalán viragot. Nyugi 20 ev mulva mar nem fogsz
2021. febr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%
ugye ez tini kérdés? mondjátok, hogy nem a felnőtt rovatban vagyunk
2021. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ja még veregessük is meg a vállát, mert évente sajnál egy pár száz forintos virágot...Kössz nekem ez nem elég. Én mindig a kedvenc kajáját veszem, látszik a lovagiasság régen kiveszett a pasikból. Olvastam egy másik kérdést, a csaj ennyiért már "aranyásó". Ne nekem meg ilyen pasi nem kéne, akinek ez évente 1x is probléma, jaj nehogy költeni kelljen a csajra. Az ilyen vegyen szexbabát komolyan.
2021. febr. 18. 08:11
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!