Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszichológus tud segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus tud segíteni a féltékenység legyőzésében?

Figyelt kérdés
Én mindenre (is) féltékeny vagyok, és ez a párkapcsolatomra és rám sincs jó hatással.Érdekes,mert teljesen megbízom benne, és soha nem félek attól, hogy megcsalna, inkább csak attól, hogy megtetszik neki valaki más. De ettől nagyon nagy mértékben, még a sorozatokban levő lányokra is az vagyok. Bár nem csak emiatt, de szeretnék pszichológushoz járni, mert tudom, hogy ez beteges. Ebben vajon tud segíteni, és ha igen, hogyan?

2021. febr. 18. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
MAgadban kell bíznod. Olyan személyiséget kell kialakítanod, ami számodra is szimpatikus. Próbáld elképzelni, hogy kívülálló vagy és kívülről nézed magad. Kezdj el önismeret fejlesztő feladatokat csinálni, írj naplót, az sokmindenre ráébreszt. Ha tudatosan csinálod lesz eredménye. Persze nem holnap.. Ez egy folyamat lesz. A párkapcsolatod csak annyira lehet jó, amennyire jó a kapcsolatod önmagaddal.
2021. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Segítség nélkül ez nehéz... Remélem egy pszichológussal könnyebb lesz

Köszönöm!

2021. febr. 18. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, ha szeretnél írj üzenetet, ott mesélek. 23 éves lány vagyok. :)
2021. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod a változtatást és elszánt vagy, hogy megdolgozz érte akkor igen, sokat fog segíteni a pszichológus. Azt, hogy hogyan még senki se tudja, de ha megnyílsz neki akkor pár alkalom alatt el tudja dönteni, hogy neked személy szerint milyen fajta terápiás módszer fog segíteni. Sok sikert kívánok!
2021. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#5ös, rettentően kedves vagy.
2021. febr. 18. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ellen sajnos nem tudsz mit tenni, ha valaki betoppan majd az életébe és megtetszik neki. Ha görcsölsz ezen, ha nem. Ezt próbáld magadban tudatosítani és élvezd ki minden pillanatát annak, hogy veled van. Szeresd őt, szeresd önmagad és törődj a kapcsolatotokkal, hogy eszébe se jusson másra nézni. :)

Ha nem vagy biztos magadban, az kihat a kapcsolatra és lehet, hogy ezzel fogod előbb-utóbb más karjaiba kergetni, mert sok feszkó lesz emiatt. Arra koncentrálj, hogy most veled van, téged szeret, te kellesz neki. Ez a fontos. :)

Ettől függetlenül szakember nem árthat.

2021. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!