Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt mar problémátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt mar problémátok a beteges féltékenységgel?

Figyelt kérdés

Nemet,kort írjátok, valamint ismertessetek röviden a történetet.

Köszi szépen



2016. júl. 13. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt!


Annyira beteges volt, h még a barátnőimmel sem akart elengedni kávézni... :D Ennyi.

2016. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt.Nem szólhattam férfiakhoz semmit sem.Ha megtettem, a világ legnagyobb k...a lettem.

41/N

2016. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt "szerencsém" ilyen sráchoz, ha az utcán rám nézett valaki, balhé volt, ha neadjisten hozzám szólt akár egy idős bácsi, hogy útbaigazítást kérjen, balhé volt, ha egy fiú osztálytársam mellém állt a sorban a büfében, balhé volt, ha a barátnőimmel mentünk kávézni, 10 percenként hívott, ha később vettem fel, mint 2 csengetés, balhé volt..


Napestig sorolhatnám igazából.


Természetesen vége lett, bár így is mentegettem, halogattam több hónapig, de fiatal voltam és tapasztalatlan. Az irónia az egészben az, hogy ő csalt meg engem :D


Mindenesetre nálam azóta is zéró tolerancia van a féltékenységet illetően, nem adok rá okot sosem, így nem tűröm el minimálisan sem és őszintén csodálom, hogy valaha képes voltam rá.

2016. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem


23f

2016. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Titusztitusz ***** válasza:
Szerencsére még nem...47F
2016. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Ex vőlegényemmel emiatt ment a veszekedés a kapcsolatunk utolsó pàr hónapjàban. Eleinte csak azt hitte megszabhatja , hogy kivel àllhatok szóba és kivel nem. Pl elvàrta volna hogy dobjam a pasi haverokat, ne beszéljek még osztàlytàrsammal sem ha az hímnemű. Természetesen nem engedtem hogy irànyítson, ès ezért volt a sok veszekedés.

Később màr a baràtnőimmel ha talàlkoztam, közben ellenőrizgetett, utàna azt követelte ne talàlkozzam velük, biztos nem is velük megyek hanem megcsalom, ilyeneket mondott. Nekem ebből elegem lett, megmondtam hogy szakítsunk. Erre ígért fűt fàt, megvàltozik stb... Mondanom sem kell, nem tette. Végül akkor szakítottam amikor egy ilyen szokàsos balhénk utàn megcsalt, lefeküdt màssal. Mikor közöltem hogy részemről ennek a kapcsolatnak itt van vége, akkor felpofozott, mondvàn èn nem alàzhatom meg azzal, hogy én dobom őt. Mikor sikerült összeszednem magam, visszaütöttem!

Veszekedtünk még egy sort, tèrdre borulva könyörgött, majd bedühödött és elmondott minden qurvànak, aztàn öngyilkossàggal fenyegetőzött, a végén azt mondta soha senkinek nem fogok kelleni. Ezek utàn otthagytam. Tovàbb zaklatott ezért fél év utàn telefonszàmot kellett cserélnem. 19-20 éves korom közt voltam vele, majdnem 1 évig.

Ma màr több mint 6 éve vagyok a férjemmel:). Exemnek évek óta nincs senkije.


30/N

2016. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kormos Márta válasza:
100%
Volt. 21 évig éltünk házasságban,soha nem csaltam meg,még csak eszembe sem jutott mégis folyton féltékenykedett. Egy alkalommal elmondtam neki,hogy ez a számomra már elfogadhatatlan és adjuk be a válópert,mert nem vagyok hajlandó ezt tovább tűrni...akkor kicsit visszább vett, majd később ismét elfajultak a dolgok ,így a 21.-k évben elváltunk.....mindeközben ő folyvást csalt engem(persze ezt már csak a válás alatt/után tudtam meg. Önértékelési gondjai lehettek. 52/N.
2016. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!