Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajánlottad már fel a másiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlottad már fel a másiknak, hogy kereshet mást szexre? Ha igen, mi volt a reakció?

Figyelt kérdés

Nálunk ebből hiszti lett. Hormon problémám van, a hátam közepére nem kívánom az egészet, lassan 3 éve vagyunk együtt. Én vagyok a nő. Nem élünk együtt. Más probléma is van, de ez neki a központi kérdés. Nekem már görcsbe rándul a gyomrom, ha arra gondolok, megint csinálni "kell".

Mással nem akarja csinálni és sértőnek veszi, holott tudja, hogy mi a bajom.

Orvosi kivizsgálás alatt vagyok.



2021. febr. 18. 13:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de itt nem is ez a probléma. A probléma az, hogy ő egy önző kis hülye, aki csak a saját kielégülésével törődik, és ennyiből áll neki a "párkapcsolat". Ahol már az egyik fél retteg attól, hogy szexelni "kell", az a kapcsolat már rég döglött, és réges-rég be kellett volna fejezni.
2021. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Párszor befejeztük és mégse. Nagyon sok probléma van, de én úgy vagyok vele, hogy az összes megoldható, hajlik is rá, de nehéz vele. Azért mert nehéz, még nem adom fel, persze lehet, hogy veszett fejsze nyele.

Én neki szívesen csinálom, de amikor rám kerül a sor, akkor menekülnék. Ezért volt a felajánlás, hogy ezt élvezze ki valakivel.


Egyébként 26 éves vagyok, ő 29.

2021. febr. 18. 13:06
 3/27 anonim ***** válasza:
23%

A PCOS nagyon el tud csúnyítani egy nőt, nem csak a külsejét, de te vagy a legjobb példa, hogy a lelket is... és ő mégis melletted van, valószínűleg szeret is téged. Erre a pofájába vágod, hogy keressen szexre valaki mást, mert te a hátad közepére sem kívánod. Komolyan csodálkozol, hogy miért sértődött meg? :)

A fejedben lévő dolgok miatt is szükséged lenne egy orvosi kivizsgálásra.

2021. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Én is egészségügyi okokból ajánlottam fel, mert bizonyos dolgokat már nem tudok megadni. Nálunk működik. Igaz mi egymással is szexelünk.
2021. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Régebben se érdekelt a dolog, most főleg nem. Semmit se érzek közben.


Szeret... A pénzemet azt biztos, meg azt, hogy az ő orvosi problémáját a kezemben tartom és én oldom meg. Ja, meg a kocsit is szereti, hogy a se**e alatt van. Azt is, hogy 2 éve nem dolgozik. (na, ez a többi probléma)


Miért nehéz megérteni, hogy ha orvosi probléma van, akkor a felajánlás az ő érdeke? Ha meg elhagyna akkor ez van. Az a baj, hogy mióta ez központi téma, azóta rühellem az egészet. Miért nehéz elfogadni a felajánlást?


A másik, hogy én nem vagyok sértődős és nem is értem, miért olyan érzékeny mindenkinek a lelke.

2021. febr. 18. 13:16
 6/27 A kérdező kommentje:

#4

köszi a választ :) pozitív példa, hogy valahol működik.

2021. febr. 18. 13:17
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Miért vagytok egyáltalàn együtt? Süt a gyűlölet belőled, egyáltalán nincs szerelem vagy szeretet köztetek. De már szex sincs. Mi értelme ennek, de most komolyan?
2021. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Es neked ez miert jo hogy latvanyosan kitart melletted a penz miatt es meg masokkal is baxhat?


Ebben a reszedrol nem sok pozitivumot latok.

2021. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak a jövőre utalva ezzel, amikor én már fizikailag egy roncs leszek, akkor nyugodtan. Fatális hiba volt, teljesen máshogy értelmezte, mint ahogy én gondoltam. Mindegy, tanulság: nem szabad teljesen őszintének lenni, csak "taktikailag őszintének".
2021. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, a személyisége amúgy tökéletes(lenne). Gondoskodó, nem kér sokat, segítőkész, de neki mentális baja van és lesz egy műtétje is. Amiatt dühkitörése van néha és egyéb ilyen dolgok. Annyit szeretnék csak, hogy dolgozzon, össze tudjunk bútorozni és az anyjától szakadjon el, aki amúgy rendkívül rossz hatással van az egész családjukra.


Én megoldom a saját bajom, jobb lesz MAJD, ez nem 2 perc. Azt szeretném, hogy ne csak én szálljak be mindennel ebbe a kapcsolatba.

Idén lesz talán lakás is az én részemről, ha persze sikerül.


Addig meg ha nagyon fontos, megoldhatná mással. Nagy kérés ez? Tényleg?

2021. febr. 18. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!