Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek rá h megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek rá h megcsal?

Figyelt kérdés

Párom egyre furcsábban viselkedik, nehezen magyaráz meg dolgokat. Mindent megmagyaráz, de gyanúsan hosszabb időre eltűnik, érzem h sokat kamuzik, próbál mindent túlmagyarázni.


Telefonján tudom a jelszót, bele tudok nézni a telójába, semmi jel. De gyanítom h mindent töröl, amit csak lehet. Hol tudom a telefonján megnézni azt, ha egyértelműen rosszban sántikál és nem tud törölni semmit? 26N


2021. febr. 19. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Telefonján nézd meg, merre jár egész nap. Ha egy megálló ismétlődik, az gyanús.
2021. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Miert vagy egyutt egy hazudozo emberrel? Abban neked mi a jo?
2021. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 nem tudom egyértelműen rábizonyítani. Ez csak egy megérzés illetve sok a furcsa dolog.
2021. febr. 19. 18:18
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Azért morálisan az sem oké, hogy csak úgy visszaélsz a jelszó ismeretével. Mondd csak, ahhoz mit szólnál, ha ő tudtod nélkül belenézne a telódba?


Kicsit nekem úgy tűnik, hogy kreálsz magadnak egy "ellenséget"...

2021. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 tudjuk egymás jelszavát
2021. febr. 19. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
a kérdés ugyanaz: mit szólnál, ha ő is kutakodna utánad?
2021. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj hogy te nem arra akarsz rajonni hogy megcsale hanem arra hogy megcsal. Mar eleve veszett fejsze nyele szituacio. Szerintem szakits es kezd el szedni a pirulakat
2021. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
A bizalom elveszett úgyhogy mindegy. Amúgy lehet hogy van egy másik telefonja, vagy egy másik messenger, amit te nem látsz ha kutatsz.
2021. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden próbálkozás felesleges, teljesen tisztában van vele, hogy mit látsz, ki fog mindig törölni minden beszélgetést, ha valóban létezik másik nő. Szóval nem hiszem, hogy hagy jeleket maga után, amiket megtalálhatnál. De pl a Google térképén látszik, hogy merre járt, azt esetleg meg tudod nézni, ha azt nem törli. Ha azt is törli az már tényleg gyanús.
2021. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen furcsa dolgok vannak?
2021. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!