Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék már rendes kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már rendes kapcsolatot, de folyton tereli a témát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak 5 hónapja vagyunk együtt. Mindenki előtt titkolni akarja a dolgot “hogy nyugtunk legyen”, de engem ez már kezd zavarni. Ő soha nem volt még nálam, mindig én megyek át hozzá, vagyis osonok, és szex is csak hangos zene mellett, halkan, folyamatos készültségben van. Ha hazaért a bátyja akkor még halkabbnak kell lennem, ha bejön elbújnom. Már nagyon nagyon zavar a dolog. Nincsenek nagyon szexen kívül randik, és nagyon sok pénzem ment már el a “szexi szettekre, amik izgatják”. Szeretném ha hozzám is jönne és nyugodtan szexelhetnénk, és én is élvezhetném. Mit tegyek? 27N

2021. febr. 20. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként kérdezem, hogy tényleg vannak ilyen hülye emberek, akiknek ez nem esik le, hogy ez csak egy szexkapcsolat?!
2021. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
90%

#1, ittvan előttünk 🤫


Basszàk és észre sem veszi.


Bocsàss meg, Kérdező, de nem kapcsolat ez. Alkalmi, elsunnyogott dugàs. Ha fogadàsokat kéne kötni, azt mondanàm, h az utcàn sem fogja meg a kezed, nem ismered a baràtait, anyuról-apuról nem is beszélve.

2021. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A rendes kapcsolathoz a megfelelő partner is szükségeltetik ám!
2021. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan 27 éves vagy, vagy ez csak valami elírás?
2021. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg 27 vagyok!
2021. febr. 20. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de 27 évesen ne legyen már erre igényed. Ha normális párkapcsolatot akarsz, akkor ne ragadj le ennél az embernél, mert ő nem akar rendes kapcsolatot.
2021. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha szegyellne teged es meg vagy kisstilu is lenne, vagy te bolondultal meg, hogy miatta veszel fehernemut.
2021. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked kajak nem tűnik fel, hogy nem akar felvállalni, szégyell, eltitkol te meg vagy olyan hülye, hogy így is tetszeni akarsz nekik?


Ne legyél szeretet prosti...

2021. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg 27 vagyok!"

Nos, van egy jó hírem. Húsz évet nyugodtan letagadhatnál.

2021. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!