Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet többé válni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet többé válni, mint az ex?

Figyelt kérdés

Nem egy, hanem sok(!)olyan fétfiba botlok aki szeretne megismerni vagy bármi azaz nyitott kezdeményező, de pár hét után mindig kibukik belőlük az ex, esetleg pár szoban néha néha csak megemlitve a kapcsolatban ugyan, de az a pár szó elég sulyos, azaz az látszik belőle, hogy halálkomolyan vette az exet szinte már a nagy ő nek, soha nem fogja elfelejteni, élete része volt, szinte sajnálják hogy vége, vagy elcseszték vagy tönkrement, DE 6-10 éve volt, azaz rég elmult(!), lezárta folytatásra nincs esély az exnek már családja van etc.


És mindezzel szemben ott állok én egy joformán még ismeretlen lány, aki szivesen örömmel vetné bele magát a boldogságba, de mindig eltörpülve vagy másodiknak vagy potnak vagy minek érzem magam ez miatt.


Nekem is volt az életemben ex aki miatt meg is haltam volna olyan szinten számitott, én mégis kiváncsian érdeklődve nyitott szívvel tudok nyitni másokra!!


Mi az a pont, vagy mennyi idő mire az ilyenek végre valahára fontosnak fognak Engem tartani, én leszek már a fókuszban, és nem ugy járnak velem, nem ugy terveznek, hogy mögötte az exe viszont sokkal nagyobb sullyal volt jelen. Hogy szinte a mi szerelmünk vagy kapcsolatunk az akkori kapcsolatukhoz képest valami feledhető lightos kis f.s a szemükben.


Nem akarok kezdő fiatal srácokkal ismerkedni, azaz nagyvaloszinű hogy az összes idősebb 30 40 feletti ffinek van ilyen tüskéje ami magában hordoz.


Nagyon fájnak az olyanok is amikor pl arrol kérdezett a mostani párom hogy mit gondolok pl a szülésről, elmondtam és ezután egy nagykanyarral azon témázott, hogy mert az exével terveztek!! Az exe igy meg ugy.nem is én érdekeltem a témában sem.


Jeleztem neki hogy kár volt mondanom bármit is akkor erről, pláne az exed miatt.


Elegem van nagyon abbol hogy szingli(!)férfiaknál a 2.-nak kell lennem.


Mikor, mitől fogják észrevenni Azt ami a szemük előtt van??



#uj nő és a ffi érzelmek
2021. febr. 22. 06:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%

Én meg férfiként fordítva látom. Alig van olyan nő, aki lezárta volna magában az exét. Aki igen, ott meg más gond van. Túlzott anyagiasság vagy gyereket akar, de olyan nincs, hogy minden passzoljon.


Visszasírom a tini éveimet, amikor még őszintén lehetett volna kapcsolatot kialakítani, mert nem többszörösen sérülve, taktikázva próbálkozik ismerkedni a másik.

2021. febr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
4%
Most mit lehet tenni, ha ilyen kis feledhető személyiség vagy?
2021. febr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Felnagyítják a múltat ami rossz volt és azon sirnak azt meg hogy a szemük előtt mi áll és mennyi megannyi várható élmény nevetés mélység, arra meg nem nyitnak.

Mintha vakok lennènek.


Súlyt szeretnék a kapcsolatba tenni, mellbe vágóan erőset, hogy nyissák már ki a szemüket.

Ezt hogyan lehetne elérni?


A nőket en ugy vettem észre az ujba kapaszkodnak csak, mint egy "megmentőbe"azaz ők csak picsognak.

A férfiak viszont nem keresnek "kapaszkodót" az újban. Hanem az újat nem akarják meglátni sem a maguk kreálta kis börtönük miatt. Csak a p.nciig.

2021. febr. 22. 07:08
 4/36 A kérdező kommentje:

2# nem vagyok az!


Az exem ebből màr ki tudtam rángatni speciel! De ő akart is engem szivvel lélekkel! És nem tudom hogyan csináltam.

2021. febr. 22. 07:09
 5/36 A kérdező kommentje:
*a nők lezárják csak a picsogás marad bennük de az elkopik idővel. De a ffiak nem zárják le.
2021. febr. 22. 07:13
 6/36 anonim ***** válasza:

Figyelj, kérdező.

Nem lehetsz minden férfi számára te az a bizonyos ember, aki ad valami pluszt az életébe, de hidd el, fogsz majd ilyennel találkozni.

Az első válaszolónak pedig igaza van, ezt nőként mondom. Nekem eddig 1 exem van csak, tini szerelemből indult, most a huszas éveim közepén járok. Hiába próbálok tiszta szívvel nyitni mások felé, az eddigi jelentkezőknél azt éreztem, hogy nem tudják felülmúlni az exemet. Igaz, én nem is traktáltam őket ezzel, nem hasonlítgattam őket össze, ezeket mind csak szépen, halkan, magamban éreztem. Mindannyiuknál, amikor már biztos voltam benne, hogy nem fognak kialakulni bennem mélyebb érzelmek, korrekt módon elköszöntem és lezártam az ismerkedést. Igazad van, nem tehetnek róla. Te sem tehetsz róla. De ez van, majd biztos érkezik olyan ember az életedbe, akinek te leszel a bumm és eszébe sem jut majd melletted egyik exe sem. Az ilyen "kapcsolatokat" ne sajnáld, már eleve rosszul kezdődnek.

2021. febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az exed.... . Valamiért annak is csak az exe lettél.
2021. febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Exem bortonbe kerult nem ebbol kellene itelni hogy en lettem volna a sz.r mert vége!


A mostani is ugy van vele hogy nem veletlenul talalkoztunk!

Nem ugy vannak kapcsolataim hogy random olyanokkal akiknek ne lennék az életere befolyassal

2021. febr. 22. 07:25
 9/36 A kérdező kommentje:
De a mostani srácnak is lehetnék mindene, ha nem akarna x héten belül leirni a tévképzetei miatt az exről.én ezt érzem.
2021. febr. 22. 07:43
 10/36 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz addig a mindene, míg nem lépett túl az exén. Ezt értsd már meg. Én is lehetnék ezzel az erővel minden férfi számára az álomnő, mert szerintem normális, aranyos, házias, érdekes, izgalmas vagyok, és szarul sem nézek ki. Mégsem vagyok az. Túl egyszerű lenne, ha mindenki tökéletes lenne mindenki számára.
2021. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!