Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton beleköt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton beleköt a külsőmbe. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Mondtam már neki, hogy ez nekem rossz, azt mondta, hogy ő ezeket ne vegyem olyan komolyan
2021. febr. 22. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan mivel van baja? Qmúgy nem normális.
2021. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De mibe köt bele meg hogyan? Mert nagyon nem mindegy. Ha pl. azt mondja, hogy de egy randa disznó vagy, jól meghíztál, az nem oké, de ha pl. azt mondja, hogy "szívecském, nem akarok beleszólni, de szerintem most nagyon túlsminkelted magad, kevesebbel v. nélküle sokkal szebb lennél", az sztem nem olyan gáz.
2021. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Elviseled ezt a viselkedését a jövőben is? Aligha. Különben nem írtad volna ki a kérdést.

Mondd neki, hogy le tudsz mondani róla (mármint a párodról). Ne hagyd magad zsarolni, még viccből se!

Ffi.

2021. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem tetszel neki, minek van veled?
2021. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem normális
2021. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!