Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hét járás után már hármaso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét járás után már hármasozásra gondol a barátom?

Figyelt kérdés

Barátommal két hete járunk,ő az első férfi,akivel lefeküdtem.Biszex vagyok és ezt tudja is rólam,illetve azt is,hogy van egy felcsatolhatósom.A legelső randinkon mondtam neki,hogy nagyon monogám típus vagyok,nem szeretem,mikor a srácok azért közelednek felém,mert hármasozni akarnak (lehet,hogy ezt már elfelejtette).Ma arról beszélgettünk,hogy mi tetszik nekünk az ágyban,mi hoz minket lázba,kiderült,hogy mind a kettőnket érdekli a BDSM.Erre elmesélte nekem,hogy minap arról fantáziált,hogy ketten ledominálunk egy random lányt,ő a száját veszi igénybe,én meg a felcsatolhatóssal teszem a magamévá.Mikor látta rajtam,hogy megbántódtam,akkor kiegészítette,hogy a lány nem számítana semmit,csak egy eszköz lenne,a lényeg mi lennénk,hogy ketten dominálunk,de így is nagyon rosszul esett.Csupán két hete vagyunk együtt,ő az első férfi,akinek odaadtam magam,minden kérését teljesítem,és már most arra gondol,hogy másik nő szájába élvez? Egyébként nagyon törődő velem,folyton ír napközben,mikor együtt vagyunk,akkor végig szeretget,főz nekem,meghallgat,de most mégis...nem érzem szeretve magam,mintha nem lennék elég.Ti mit gondoltok?

20/L



2021. febr. 22. 20:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul választottál.
2021. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy nem azért van veled, mert szeretne.
2021. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Kár volt lefeküdni ilyen gyorsan...
2021. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Te két hét után lefeküdtél vele? Hát....nem ártott volna megismerni előtte.
2021. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Két hete járunk,de már ismerjük egymást korábbról,illetve egy hónapja randizunk.
2021. febr. 22. 20:28
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarlak bántani ezzel, de ha 20 éves korig nem feküdtél le senkivel, akkor miért teszed meg 2 hét után?
2021. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Egy hónapja randizunk, két hete járunk....hagyjuk már, csak nem ismerted meg előtte.
2021. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem azért nem feküdtem le senkivel,mert nem akartam volna,hanem mert nem találtam olyat,aki tetszene és akit érdemesnek tartottam volna rá...Vele már az első pillanatban nagyon egymásra hangolódtunk,minden együtt töltött perc szórakoztató,hasonlóak az érdeklődési köreink,az ízlésünk,humorunk,világlátásunk és gavallérként viselkedik,törődik velem,már a családja egy részének be is mutatott,már tervezi velem a nyári programokat.Így egy romantikus pillanatban megtörtént a dolog...
2021. febr. 22. 20:39
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Ha már legalább féléve együtt lennétek (de inkább több), akkor nem lenne probléma, ha felveti (bár a te esetedben igen, hiszen elmondtad neki, hogy téged nem érdekel az ilyesmi), de ennyi idő után nagyon nagy túlzás.

Két hét együttjárás az semmi. Ismerni valakit korábbról és párkapcsolatban lenni vele kettő nagyon különböző dolog.

22L

2021. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Így van. Ezt kapkodtad szerintem. Én sajnálom a helyzetedet, de megértem.
2021. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!