Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért viselkedik így 1 hónap járás után?

Figyelt kérdés
A barátom már az első randinkon azt mondta hogy szeret engem, sőt már mikor online beszéltünk, már akkor is írta hogy fontos vagyok neki, meg hogy eltudná velem képzelni az életét. Volt hogy elvitt többször is drága étterembe, mindig hoz nekem valami apró meglepetést, ha találkozunk. Viszont egyszer megmutatta, hogy rákeresett a volt barátnőjére Facebookon, azt mondta hogy utálja, mert megcsalta, csúnyán átverte. Egyszer mikor mondtam neki mosolyogva, hogy vége lesz egy műsornak, amit ő szeret, akkor azt mondta hogy ez szemétség tőlem. Mielőtt elkezdtünk ismerkedni, bejelölt az ő munkatársa ismerősnek, és azt mondta hogy az a pasi egy nagy nőfaló.
2020. nov. 26. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Mert már megdugott. És azért kamuzta, hogy szerelmes, hogy szét tedd a lábad.


Nektek nőknek ez kell. Ha a pasi őszintén elmondta volna, hogy 1-2 dugást akar csak, akkor elhajtottad volna.

2020. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert sérült. Én a helyedben gyorsan rövidre zárnám a dolgot. Sértődékeny, szidja az exét ha kell, ha nem és a semmire is féltékeny (lesz), egyenlőre csak finoman irányít, majd később jöhet a vele ne találkozz, ezt ne húzd fel, stb.

Ha van humorod szórakozni vele, erősen húzd meg a határokat és ne engedj. Különben pillanatok alatt a fejedre nő.

2020. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a munkatársának igaza volt, és veled sem akar komolyat
2020. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint a barátom mondta a munkatársára, hogy nőfaló, nem fordítva.
2020. nov. 26. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, akkor rosszul értelmeztem

Valami nincs rendben a barátoddal

2020. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férjemmel két hetet csak messengeren beszélgettünk mielőtt megvolt az első randink. Nyílván szimpik voltunk egymásnak és kedveltük már egymást két hét beszélgetés után, de ha azt mondta volna, hogy szeret az első randin elég fura lett volna, nem vettem volna komolyan. Aki így dobálózik vele az vagy nem tudja mit jelent, vagy csak lyukra játszik és így akarja lehúzni a bugyidat.
2020. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!