Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtök a női orgazmusról olvasgatna?

Figyelt kérdés
Csomó ilyen cikk, blog minden ilyesmi van az előzményeiben. Hogyan lehet a leggyorsabban elérni, hogyan vezesd rá a párod hogy mi jó neked, hogy gyere rá egyedül hogy te mit akarsz, meg ilyenek. Ez azt jelenti hogy rossz velem a szex? Óvatosan kérdezzek rá hogy élvezi-e velem, vagy változtatni szeretne-e? Vagy mit csináljak? Nem szeretném hogy ő ne élvezze! 24F és 22N

2021. febr. 23. 08:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát aktus közben ugye egyre fokozódik az izgalma, aztán lelassítja a tempót és közben a csiklóját simogatva elélvez. Zihál, rám dől, kicsit így lenyugszik, akkor meg is kell állni, ilyenkor a hüvelye is összehúzódik párszor. És a hüvelyváladék is bőségesebb mert mikor kiveszem a farkam kifolyik. Ugye ez most a lovagló póz volt, abban tud a legjobban elmenni!
2021. febr. 23. 09:33
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, zavarja, hogy saját magának kell simogatnia magát, hogy elélvezzen, de ez nem jelenti, hogy úgy általában ne élvezné veled a szexet. Főleg, ha olyasmiket is olvas, hogy hogyan jöjjön rá ő maga mit akar, akkor valószínűleg tényleg nem tudja megfogalmazni, mi hiányzik neki (ha hiányzik valami). Vagy akár csak érdeklődés szintjén olvasgatja, én is szoktam ilyen cikkeket nézegetni, pedig extrakönnyen élvezek el és nagyon jó a szex a párommal.


Szerintem nyugodtan beszélgess vele erről, ha szexelni tudtok, akkor beszélni is tudnotok kell róla.

2021. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
41%
Ja, hogy neki magának kell szex alatt kielégíteni magát, mert se kézzel, se szájjal nem segítesz? Szép alak lehetsz te is...
2021. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%

De tényleg, büszke lehetsz magadra, hogy a barátnődnek magának kell elintéznie😂

Mondhatod, hogy benne van a kis farkad, de ha a csiklóját ne izgatná, akkor a kukid önmagában nem lenne elég:D

2021. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%
Nana, ne bántástok már a kérdezőt, sok nő csak így tud elélvezni, én még így sem. Nekem aktus közben túlérzékeny lesz ott lent és nem lehet vele semmit kezdeni. Kérdező, szex előtt vagy után orállal elégítsd ki. Ettől még fog erről olvasgatni, mert ő is szeretné ha aktus közben tőled sikerülne, de nem feltétlenül az egyikőtök vagy másikótok hibája, ha nem megy.
2021. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%

Azért arra kíváncsi lennék, mióta nem érdekel téged, hogy a barátnődnek maszturbálnia kell, miközben benne vagy, hogy el tudjon menni.. ?? Hiszen feltűnt neked is, hogy te nem tudsz neki orgazmust varázsolni, csak ő magának, de te ezzel teljesen rendben vagy.. Képzeld már el, ha neked is az lenne, hogy csókolóztok, simogatja a mellkasod, miközben te kivered magadnak.. Rohadtul nincs rendben.


Meg turkálod az előzményeit(amit biztos nem neked hagyott ott, én se törlöm őket soha, fel sem merül bennem, hogy kémkednének utánam)..


Őszintén, ennek a kapcsolatnak hamarosan vége lesz és szerintem amíg nem találsz egy prűd csajt, aki nem meri majd megmondani, hogy rossz vagy az ágyban, nem is fogsz tudni megállapodni.


Egyébként az itt kommentelő férfiaknak nem kellen kiröhögni, a 10 férfi közül akivel életemben lefeküdtem 8 rossz volt az ágyban, csak túl gyáva voltam és túl fiatal, hogy megmondjam nekik, ha meg mégis megmondtam, ott volt az impotencia, mert teljesítménykényszerrel már fel se áll a férfiaknak..


És ezek a huszonéves férfiak, még csak nem is a 40 közeliek..

2021. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 moozygoo ***** válasza:
Beszélgessetek a sexről
2021. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
"add ide azt a sz@rt. Nekem kell tanulmányozni.
2021. febr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
0%

Nehéz kérdés, mert női és férfi oldalról is teljesítmény- és önértékelési kérdéssé, kényszerré tud válni az orgazmus és az élvezés.

Az is normális, hogy szeretné megismerni a testét és lehetőségeit - és hogy nem mer beszélni róla. Mert esetleg azt éreznéd, hogy te nem teljesítesz jól. Holott ez egy közös tanulási folyamat, és mindenki magát is tanulja. A fiatalabb generációkban talán jobb a helyzet, de a nők nagy része nem képes élvezni a szexet, vagy egyáltalán nincs hüvelyi orgazmusa, stb. És van akiben fel sem merül, hogy ezen változtatni lehet vagy kellene. (A magyar nők 50%a bántalmazó kapcsolatban él, vagy volt már ilyen tapasztalata, élt át zaklatást, erőszakot - ami azért megnehezíti, hogy elengedjék magukat szex közben.)

Semmiképp se gondold azt, hogy veled van a baj, nem csinálsz jól valamit. Nincs egy konkrét recept, módszer, aminek ha már a birtokában lennél, akkor minden flottul menne.

Szerintem vesd fel neki, hogy láttad az előzményeket és szívesen beszélnél vele erről, nyitott vagy a kísérletezésre.

2021. febr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó a hüvelyi orgazmus hiánya nem azért van, mert néhány nő nagyon ismeri a testét, hanem néhánynak a csikló hüvely felé eső része sokkal fejlettebb, ezért lehet ingerelni belülről is együttlét közben, másoknak meg kevésbé, ők ezért nem éreznek semmi különöset együttlét közben. Ha egy nőnek nincs hüvelyi orgazmusa egyáltalán, azért nem ő a hibás(és nem is a partnere), hanem az ő csiklójának hüvely felé eső belső része egyszerűen nem elég nagy, ahogy férfiaknál is vannak eltérő méretek, nálunk is.


Az viszont rohadtul nem oké, hogy a csaj maszturbál szex közben ahelyett, hogy a pasi okozná neki a csiklói orgazmust, holott a pasinak is van keze, nyelve..

2021. febr. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!