Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtök a női orgazmusról olvasgatna?

Figyelt kérdés
Csomó ilyen cikk, blog minden ilyesmi van az előzményeiben. Hogyan lehet a leggyorsabban elérni, hogyan vezesd rá a párod hogy mi jó neked, hogy gyere rá egyedül hogy te mit akarsz, meg ilyenek. Ez azt jelenti hogy rossz velem a szex? Óvatosan kérdezzek rá hogy élvezi-e velem, vagy változtatni szeretne-e? Vagy mit csináljak? Nem szeretném hogy ő ne élvezze! 24F és 22N

2021. febr. 23. 08:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Én is csak úgy tudok elélvezni, ha szex közben simizem a csiklómat. És hiába csinálná párom, azt senki nem tudja úgy, mint én magamnak. És így jó nagyokat szoktam élvezni.
2021. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hiszen maszturbálsz, mindenki magát ismeri a legjobban, de a szexnek pont az lenne a lényege, hogy egymásnak okozzanak az emberek élvezetet, ne önmaguknak. A párodnak meg kellene tanulnia, hogy okozzon neked örömöt, ahogy te is megtanultad, hogy ő mit hogyan szeret. Én legalábbis sokat strapálom magam, hogy a páromnak örömöt okozzak és nagyon kiábrándító, mikor neki eszébe sem jut, hogy nekem is okozhatna örömöt.
2021. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%
Az írás alapján nem a sima orgazmus érdekli, hanem a hüvelyi. De ez nem jelenti azt, hogy rossz veled vagy béna vagy. Inkább csak még jobbá akarja tenni.
2021. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Hát aktus közben ugye egyre fokozódik az izgalma, aztán lelassítja a tempót és közben a csiklóját simogatva elélvez"


Ez a kérdező kommentje, ő hozzá nem nyúl a párja csiklójához, szóval igenis rossz, hiszen semmit sem csinál a párja orgazmusáért, ezért ő elintézi magának.


A hogyan vezesd rá a párod hogy mi a jó neked meg a többi cím sem a hüvelyi orgazmus eléréséről árulkodik, hanem a béna partnerről. Eleget olvastam már az egészről, hogy leessen, meg sehol sem említik a második orgazmus, valódi orgazmus, hüvelyi orgazmus kifejezéseket, sem a g pontot, semmit, ami hüvelyire utalna, mert a hüvelyi orgazmusos cikkekben legalább egy ilyen megnevezés szokott szerepelni. A címek alapján az érdekli, hogyan tudathatná a párjával, hogy okozzon neki orgazmust ő is szex közben!

2021. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 ReGina... ***** válasza:

Csak példaként, hogy ne érzed magad rosszul.

Én is olyan nő vagyok aki csak csikló álltál tud elemenni.

Nekem még úgy se megy ha közben bennem van, jobb ha szex után vagy előtt elmegyek.

És volt már rá példa, hogy sajátmagamnak csinaltam szex közben, hogy menjek el de nagyon nehezen ment.

Sokkal jobb előtte vagy utánna.

Mi 3 éve vagyunk együtt párommal, mi sem így terveztük de így jött ki. Nem érzem szarnak a szexuális életünket, én is szoktam ilyesmit olvasni, hátha valami nagy titokra rájövök,eddig semmi. De azért érdekes olvasgatni.

Nincs gond veled se vele csak fejlődni akar, persze rá segíthetsz te is, sőt lehet örülne is neki, ha pl elkezd masztizni és te átvennéd, de ez nem biztos nekem is mikor milyen hangulatom van.

Viszont attól még hogy szex közben elment, akár többször is utánna szerintem sokan kaphatóak vagyunk egy kis orálra is.

21/L

2021. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!