Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel a szakítást? MEgigérte mindennap hív.

Figyelt kérdés
2 és 8 hónap után szakitotunk a barátommal.együzt is laktunk. én ugy érzem nem bírom megígérte hogy mindennap felhív nekem ő volt a mindennem anyuékkal is összevesztem most egyedül lakok albérletbe ő vissza ment a szüleihez. Azt mondta egy kis szabadságra van szüksége csak és a továbbit meglátjuk én teljesen összetörtem ki se mozdultam itthonról csak dolgozzni mentem el a barátnőm volt mikor itt aludt nálam de, inkább jobb egyedül azóta mindennap felhivott ahogy igérte mindennap elmondott mindent most elment a haverjaival balcsira és nagyon rossz ma még fel se hívott mit tegyek szerintetek? Telon ingyen dumálunk mert még van a családi csomagunk a pannonál. Segítsetek légysziii
2010. aug. 17. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de bolond az exed, hogy szakítás után minden nap hívogat. Sokkal nehezebb lesz így kiheverned a szakítást, még ha most úgy is érzed, hogy erre van szükséged. Ha lenne egy kis esze, békén hagyna, és egyáltalán nem jelentkezne jó darabig.
2010. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ajjjj így sosem leszel túl rajta , ha minden nap hív!!

Ki kéne mozdulnod otthonról, elmenni barátokkal kikapcsolódni,ez sokat tud segíteni.

2010. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
aha! szóval ez az egész szöveg csak egy reklám a pannonnak
2010. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha mindig hív, csak rosszabb neked. nem fog visszajönni hozzád, fogadd ezt el. Egy darabig ne beszéljetek egyáltalán, amíg fel nem dolgoztad a szakítást. Ez így nem jó út, nem fogod tudni elfogadni a dolgot, és így csak te szenvedsz.
2010. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha felhív és beszélgettek akkor sosem hevered ki ez holt biztos!!!
2010. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem pannon.... TELENOR kérlek szépen :)
2010. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom! én is sokáig beszéltem az exemmel telon szinte mindennap a szakítás utám! és megszüntettem ezt az egyik nap! és lám azóta igencsak jól érzem magam! alig gondolok már rá:D már túl vagyok rajta:) sok sikert neked is:)
2010. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Csak olyan nehéz tegnap se beszéltem vele meg ma se!Már teljesen ki vagyok!Direkt nem kértem erre a hétre szabad napot fél2ig meloztam utána barátnőmmel voltam gszoliba meg fagyizni de, most hogy hasza jöttem ugyanolyan rossz már mosogatásnál elbögtem magam!De, most kitakaritok mindenhol addig is lefoglalom magam de, az este az ugyanolyan nehéz lesz ..
2010. aug. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!