Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjem meg a pasimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a pasimat, hogy segítsen egy kicsit az anyagiakban?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt. Előtte minden pasim megtalálta a módját, hogy segítsen. Soha nem tolakodóan, volt akivel volt közös kártyám, más ha látta, hogy tetszik valami, megvette, más szó nélkül fizette a nyaralásokat (ezek nem egyszerre voltak). A mostani nem is tesz célzást ilyesmire. Én is dolgozom, nem akarok élősködni! De ő egyrészt idősebb másrészt jóval többet is keres mint én. Nekem ez a fajta minimális támogatás mindig alap volt (nem eltartás!), de nála valahogy ez nem akar beindulni. Én olyan családban nőttem fel, ahol a nőket mindig segítették a férfiak, apukám is jobban keres mint anyukám, a nővérem párja is módosabb, de minden nő dolgozik természetesen!


Ti hogyan hoznátok ezt szóba úgy hogy ne sértődjön meg!



2021. febr. 24. 16:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Ez tök gáz. Ha rezsibe kell, lakbérbe, akkor simán mondd meg, de "nálunk a nőknek mindig fizetik a pina díjat"... ezt nőként enyhén pofátlannak tartom.
2021. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Ez nagyon sértő! Jelentve!
2021. febr. 24. 16:08
 3/66 anonim ***** válasza:
94%
Na te nem vagy feminista az egyszer biztos :)
2021. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
89%
Girl, make his pockets hurt
2021. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
91%
Reméljük nem sértődik meg, hanem rádöbben, hogy te is csak egy ***** vagy, és kiteszi a szűrödet. Te nem érzed, h az anyu- apu példád sántít? Ők házasok, ti meg nem.
2021. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
58%
Mond meg siman a pasidnak hogy te azt szoktad meg hogy golddigger-kedj szoval az a minimum hogy szopas utan hozzadvag egy szazast
2021. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Én lennék a módosabb, simán segítenék neki. Innentől természetes!
2021. febr. 24. 16:11
 8/66 anonim ***** válasza:
93%
nehogy elhiggyetek mar, h ez egy no.. a kerdezo egy ferfi, egy TROLL, akinek ez jelenet elvezetet, hogy ‘anyagias’ nonek probalja magat beallitani a kamu kerdeseivel.
2021. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
84%
Ha modosabb lennel le se alltal volna vele, latszik rajtad hogy aranyaso vagy
2021. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
8, nő vagyok és ha nem tetszik a kérdésem, ne írj ide. Leírtam, hogy dolgozom, nem vagyok goldigger, nem kell eltartani. A kérdés nem erre vonatkozott!
2021. febr. 24. 16:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!