Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mikor segíteni akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mikor segíteni akartam az őt a problémái megoldásában nem fogadta el. Ő viszont segíteni akar nekem. Hol húzzam meg a határt anyagiakban?

Figyelt kérdés
Másfél éve boldogok vagyunk. Ő egy lehúzós kapcsolatból lépett ki. Amikor anyagilag és lakatosilag rossz passzban volt,mondtam költözzön hozzám és együtt megoldjuk. Azt kaptam,nem fogadhatja el tőlem mert ő nem tud a költségekbe beszállni.jobb lett az élete,jól keres,egyre több apró ajándékot kapok.tegnap viszont pénzt adott,hogy vásároljak,mert ő is itt eszik és ez így van jól.félek majd emelkedni fognak a hozzájárulások.nem tudom meddig engedjem.nem akarom a kihasználás érzetet éleszteni benne. Én adni szeretek,de elfogadni nem nagyon tudok.sosem kaptam férfitól segítséget,mindig én húztam az igát.Ő más de félek,mert jó ember,de ne a pénzről szóljon semmi

2016. ápr. 23. 14:49
 1/4 RRR ***** válasza:

üljetek le és beszéljétek át

mindketten jó és értelmes emberek vagytok ,menni fog

pl a rezsit felezzétek el

és

a felmerülő egyéb kiadásokat meg tárgyaljátok meg


hajrá:DDDD

2016. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
Hát, nen hinném evvel gondja lenne neki, mivel már ennyi ideje együtt vagytok. Érzi, hogy te nem olyan lány vagy, mint az exe, ezért is száll be az anyagiakba, hiszen ő sem szeretne lehúzni... Ezen ne problémázz szerintem, persze megbeszélhetitek, de ez még nem a világ vége. :)
2016. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó hallani,hogy én vagyok túl para. Mivel volt már válásom,sok mindent kaptam,pl. "Te költözték hozzám".Én is félek,ő is lassan oldódik...majdnem elsírtam magam tegnap,mikor odaadta a pénzt
2016. ápr. 23. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de az nem anyagi segítség, ha beszáll a közös költségekbe, hanem alapvető dolog. Ebben nincs semmi kihasználás: az a kihasználás, ha nem teszi.
2016. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!