Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy a barátom szobájá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy a barátom szobájában még mindig kivannak rakva olyan tárgyak, amiket a volt barátnőjétől kapott?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt. Azt mondja, hogy azért vannak kirakva azok a tárgyak, mert tetszenek neki. Bennem van a hiba, hogy engem ez mégis zavar?
2010. aug. 17. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, ne legyenek szem előtt, ha nem akarja kidobni, tegye be a szekrénybe! Tiszteletlenség vele szemben.
2010. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jól írta az előttem lévő, az én bartomnak is azok vannak kirakva amiket tőlem kapott :) meg amiket kapott az exétől azt ki is dobta asszem de úgy tom h nem is kapott tőle semmit.beszélj vele h tegye el őket mert téged azvar.
2010. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez majdhogynem mindenkit zavarna.Miért?!Őt nem zavarná,ha a volt barátodtól kapott tárgyak ott virítanának az éjjeli szekrényeden,vagy íróasztalodon?!
2010. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

engem is zavarna hiszen ha rájuk néz ő jut eszébe róluk.tehát feltenném a kérdést magamban hogy még mindíg nem engedte el az exét?egyébként valóban ilyen szépek ezek a tárgyak,tényleg jól néznek ki?

én 1etlen tárgyat őrzök a polcomon egy élethű műrózsát művízcseppekkel vázában,bár már 5éve elfelejtettem (haraggal)akitől kaptam és 4éve van párom azóta, mégis megőríztem.de amire "szeretlek" stb személyes dolgok voltak írva elpakoltam jó mélyre!célozgass rá hogy téged zavar hogy tudod ha ránéz a tárgyakra,félsz hogy ő jut eszébe róla és ha leveszi őket,tőled szebbet kap csak nincs helye még nála ezért nem adtad oda eddig :)

22L

2010. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm..nekem ez eszembe se jutott igazábol. Barátomnak van egy üvege polca aminek a középső polcán vannak az ilyen poharak stbk amiket anno kapott az exétől, előtte van pár dolog, de engem ne zavar hogy ott vannak. Mondjuk ha az asztalon vagy falon vagy bárhol máshol lenne biztos zavarna. De igy tudomást se veszek rola és csak azok vannak asztalon falon amiket tőlem kapott. SZoval szerintem nem muszaj hogy kidobja mert végülis azok is emlékek a multjárol csak rakja olyan helyre ahol kevésbé feltünő. Ő se kérte tolem hogy dobjam ki azokat a cuccokat csak elraktam őket.
2010. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó egybeesés, mert az én barátom szobájában is kint vannak exétől kapott dolgok.. Én megemlítettem neki, de mondott egy hülye indokot mért vannak még mindig kint, és nem került le, ja és mi is egy éve vagyunk együtt :D
2010. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a plusz mindenkinek..:)

Most már legalább nem érzem azt, hogy én várnék el túl sokat azzal, hogy lepakolja őket a szekrény mélyébe... Nem várom el, hogy kidobja, elvégre mindenkinek vannak emlékei, nem kell ezektől véglegesen megszabadulni...

Nem sokára itt a suliidőszak, és mivel nem találtam albérletet oda fogok költözni hozzá. Ha nem pakolja el a tárgyait, akkor majd én fogom...:D

Ja és válaszolva a kérdésre: nem, különösebben nem szépek ezek a tárgyak...

2010. aug. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!