Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb születésnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb születésnapi ajándék 22 éves fiúnak a barátnőjétől?

Figyelt kérdés
mivel a barátom szerint a zokni és nyakkendő nem ajándék arra gondoltam csak az lesz rajtam este...vagy ennél többet érne valami igazi ajándék?
2011. jún. 4. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaza van, az nem ajándék, hanem ruhadarab. És többet érne egy igazi ajándék. Miért kell azt hinni, hogy a férfiaknak csak szex kell, ami elvileg tök normális lenne egy kapcsolatban. Vagy nálatok annyira ritka, hogy már ez is ajándéknak számít? Ha nem tudsz valami normálisat kitalálni, akkor inkább ne vegyél semmit. Ha a barátnője vagy, akkor illene már ismerned annyira, hogy tudd mire vágyik. Persze lehet, hogy csak 16 éves vagy és csak a barátnők előtt akarsz felvágni. Nem tudom, de nem is érdekel.
2011. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy milyen szinten tart a kapcsolatotok és hány éves vagy, de ha ez lenne az első, akkor ez egy szép ajándék (de csak ha biztos vagy benne). Viszont hogyha már régóta együtt vagytok és már lefeküdtetek akkor már nem igazi ajándék, hiszen igazából bármikor máskor is megkaphat. Szerintem az a lényeg, hogy az ajándékod szívből jöjjön, és tükrözze azt, hogy ismered őt. Az én barátom 23 lesz, és sokkal többre értékeli ha kreatív vagyok. Inkább főzz neki valami finomat vagy süss egy tortát. Vagy akár vehetsz neki valami kiegészítőt a kocsijába.
2011. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!