Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ilyen helyzetben vagy voltatok-e mar ilyen helyzetben es mit tettetek? (olvasd tovabb)

Figyelt kérdés

1) mikor meg szuz voltal volt e olyan , hogy szuz part szerettel volna ?

2) miutan elveszitetted szuzesseged ,amenyiben nem szuzzel volt megbantad-e ?

3) miutan nem voltal szuz szerettel volna szuzzel lenni ?

4) ha eleted nagy szerelmevel akarnal osszejonni szeretned -e ha szu lenne akkor is ha te mar nem vagy az ?

5) zavarna-e ha parod nem beszelne anyanyelvedet / szeretned-e ha megtalnuna amenyiben nem beszeli / vagy meg tanulnad es beszelnel e az o nyekven a kedveert ?

21 szuz fiu


bocsi ,hogy ennyi mindent kerdek egyszerre ...

komoly valszokat varok ez nekem nagyon fontos, mert aszhiszem nagyon sok elvarasom van , melyekbol igyekszem leadni (a nyelvet es szuzesseget ha nem raknam be az elvaras listaba felek ,hgy megbannam ezert kerem a velemenyeteket)


U.I. ezt a kerdest is en irtam


( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. en tettem fel ezt a kerdest is ) )


2010. aug. 17. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom ez a fiúknak szól:)
2010. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi a helyes irasi hibakert , es mielott ekezetekrol lenne szo (standard US bilentyuzetem van)
2010. aug. 17. 19:27
 3/7 A kérdező kommentje:
fiuk es lanyok is irhatnak
2010. aug. 17. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

lányként:

1. nem, mindenképpen jó, ha a fiú már tapasztaltabb

2. nem bántam meg soha, nem olyan nagy dolog ez, jó, hogy megtörtént, így legalább nem kellett rajta többet stresszelni (amúgy 3 évig jártunk úgy mondom)

3.-4. nem, továbbra is szeretem, ha egy fiú tudja mit csinál

5. eleinte kicsit talán zavarna, de nem várnám el, hogy megtanulja, és én sem biztos, hogy megtanulnám az övét.

Hiába tanul valaki meg magyarul, soha nem lesz képes úgy kifejezni magát, mintha magyar anyanyelvű lenne, mert ha odafigyelsz, akkor a magyarok szójátékokat csempésznek a beszédbe, képekben beszélnek. Te egy idegen nyelven is ugyanilyen bonyolultan fogsz beszélni (hiszen így gondolkodsz), viszont baromi zavaró, ha valaki úgy beszél magyarul, hogy nincs meg az az íze...


Egyébként bár a szüzesség elvesztése tényleg fontos élmény, azért nagyon túl van értékelve, mert annyira nem az. Amíg olyannal veszíted el, akihez vonzódsz, és tényleg nagyon kívánod az illetőt, plusz meg is bízol benne, addig nagyjából mindegy, hogy mikor, meg mennyi idő után.

Egyik barátnőm egy erasmusos sráccal vesztette el, kb 2 hét ismeretség után (nem jártak), egy buli után és a mai napig azt mondja, hogy nagyon jól választott, mert a srác figyelmes volt, és annyira jó pasi, hogy egy örök kedves emlék marad.

De amúgy én sose értettem azokat akik visszakívánják azt, hogy szűzek legyenek, nem volt abban semmi jó szerintem.

Én nem érzem magam tisztátalanabbnak, vagy erkölcstelenebbnek, szóval semmi hátrányát nem érzem. Sose voltam egy rib*nc, csak hosszú kapcsolataim voltak, de csak előnyömre vált, hogy már van tapasztalatom és kell túlproblémázni, mint az elsőt.

Annyira azért nem volt nagy élmény, inkább, csak a tudat...

2010. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19:45 koszonom szepen , nagyon tetszik es hasznos a valaszod
2010. aug. 17. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

1. nem

2. nem

3. nem

4. igazából nem bánnám ha az lenne,de az sem zavar,hogy nem volt az.Ő ellenben szerette volna,ha én szűz vagyok.Mivel ő az akivel le fogom élni az életem,így igazán romantikusnak találom,hogy ő lenne az első és utolsó is egyben..csak ő volt,aki hozzám ért.De nem bánom,hogy nem voltam az,mert így nem ő az egyetlen akivel együtt voltam..később nem fogom azt érezni,hogy mással is meg akarom tapasztalni ezt.Így jó ez,ahogy van.

5. nekem volt korábban egy brazil fiúm,és 1 hónapig tartott a románc.Akármennyire is kedveltem/szerettem őt,hihetetlenül zavart az,hogy nem tudom kifejezni magam teljes mértékben mert ez angolul nem ment.Ha megtanulnék portugálul az sem lenne az igazi,és az sem,ha ő megtanulna magyarul.Minden további nélkül megtanulnám a kedvéért a saját nyelvét,de ha az nem a te anyanyelved,akkor az nem az igazi.


Szerintem a szüzesség nem olyan fontos kritérium.Nyilván nem az a helyes mód,ha úgy veszti el az ember,hogy egy bokorban pár órás ismeretség után,de semmiképpen sem gondolom,hogy ennek olyan komoly kritériumnak kellene lennie.Ha ismered a lányt,tudod,hogy nem könnyűvérű,aki csak úgy odaadja magát minden jöttmentnek,akkor szerintem nem számít,hogy szűz e még.Anélkül is lehet intelligens,erkölcsös és komoly.

2010. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
20:06 neked is koszonom
2010. aug. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!