Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy ilyen ember képes megváltozni?

Figyelt kérdés

Akinek játékfüggősége van, a múltban lopott, tartozásból-tartozásba verte magát, sokat hazudott, és az előző párját megcsalta.


Szerintetek meg tud változni?

Érdemes abban reménykedni, hogy egy új kapcsolatban őszinte lesz és pozitív irányba változik?


2021. febr. 26. 09:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Minimális esély van rá. Lehet,hogy a játékszenvedélyét leküzdi,lehet,hogy ettől fogva nem lesz tartozása, nem kell kölcsönkérnie és nem kerül szorult helyzetbe. Az is lehet,hogy hűséges lesz. DE: nem én nem adnék lehetőséget egy ilyen ismerkedésre.Olyan elő nem fordulhat,hogy lop.És a többi sem. Belesodorhat Téged is egy olyan helyzetbe ami kellemetlen.


Nem hinném,hogy mindabba amit leírtál az előző kapcsolata sodorta bele.

2021. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fűznék hozzá túl sok reményt
2021. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A nap vicce. Ugye nem gondolod komolyan, hogy akár hangyafasznyi esély lenne rá? Ennyire nem lehet valaki naiv.
2021. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1


Persze, nem az előző kapcsolata sodorta bele, magának kereste a bajt a túlzásba vitt játékkal. Esélytelen, hogy tanult a hibáiból? Milliós tartozást halmozott fel, csak tanult belőle... vagy nem?

2021. febr. 26. 09:34
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Megígéri, megesküszik rá. Aztán a te pézed is elszórja.

Ha kínozni akarod magad akkor tartsd el, fizesd az adósàgait és bújkàljatok együtt a hitelezök és a behajtók elől.

Szèp èlet.

2021. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele. Aki lop az valószínüleg hazudik is mint a vízfolyás téged is csak lehúzna.
2021. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom Te hiszel Neki. 1-es vagyok. Megadta a milliós tartozását?Miből?És kérdezem: miért pont most világosult meg?A milliós tartozást X idő alatt gyűjtötte össze, lopott, kölcsönkért,és mindezt nem valaki más zsarolására tette, önként. Persze, többet nem megy bele ilyenbe. De bármi másba belemehet. Labilis személyiség lehet.
2021. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem adta még meg, törleszti.
2021. febr. 26. 09:54
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a törlesztéshez lenne ràd szúksège.
2021. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az ami miatt Te annyira ragaszkodnál és annyira hinnél ennek a pasinak. Én menekülnék előle, nem a karjaiba futnék.
2021. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!