Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tudtam meg, hogy miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg, hogy miattam hagyta abba a hobbyját, miért?

Figyelt kérdés

A párom hobbyja, kiskora óta, egésszen 19 éves koráig a színészet volt. Tagja volt egy csoportnak, különböző előadásaik voltak, és volt, hogy pénzt is szerzett belőle.

15 éves korom òta vagyunk együtt, én most 22 és ő 23.

Abban az időben, mindenèrt veszekedtünk, minden apróságon, tulajdonképpen visszagondolva már csak nevetünk mert ezek olyan gyerekes dolgok voltak. Többek között olyan dolgok miatt is összekaptunk, hogy ki az a lány a csoportból, ki az a fiu az osztályomból. Gyerekes dolgok, tényleg.

19 évesen munkát szerzett amit már nem tudott összehangolni a színészettel, és abba hagyta.

Most így lassan 5 év után azt mondja nekem, hogy miattam hagyta ott, mert látta, hogy nem tetszik nekem ez az egész.

Soha egy szóval sem mondtam semmit, mindig támogattam, és ha veszekedtünk is az azèrt volt mert gyerekek voltunk.

Azért hagyta abba, mert nem tudott mellette dolgozni, nem miattam, viszont ő most így 5 év után mondja azt, hogy tulajdonképpen miattam.

Rám akarja fogni? Rám akarja vetíteni? Vagy mi ez a stratégia?

Nagyon bánt, mivel mindig támogattam és sosrm goondoltam volna, hogy ezèrt engem tesz felelősnek.


2021. febr. 26. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Rád akarja fogni. Hogy miért, arra neked kell rájönnöd. Egyébként, volt hasonlóhoz szerencsém. Az egyik exem szakítás után mindent negatívnak állított be velem kapcsolatban. Aztán összejött valakivel, aki átvágta. Utána próbálta magát visszakönyörögni és hirtelen minden újra pozitív lett velem kapcsolatban...
2021. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ilyet nem csinál az ember. Ekkora terhet nem lehet tenni senki vállára. Kva nagy teher az, hogy úgy élj, hogy valaki miattad adta fel az álmait. Nem vagyok jól mióta tudom ezt.
2021. febr. 26. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennél gázabb dolgokat is csinálnak emberek.

Mikor, milyen körülmények között közölte ezt?

2021. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Már unalmas vagy neki. Mondjuk nem csoda:


"...15 éves korom òta vagyunk együtt, én most 22 és ő 23."


"19 évesen munkát szerzett amit már nem tudott összehangolni a színészettel, és abba hagyta."


Még nem is éltetek.

2021. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 ezt milyen képlettel számoltad ki?
2021. febr. 26. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez baj. Ugyanarra az esemenyre ket ember kulonbozoen emlekszik. Ezert szamit kevesbe a szemtanu. Ha elgazolnak egy biciklist, az egyik ugy adja elo, hogy az autos ment, mint az allat, a masik meg azt ecseteli, hogy nem nezett korbe es vetlen a masik. Mindenki a sajat szemszogebol latja es iteli meg a dolgokat. Ha o igy elte meg akkor, abban biztos lehetsz, hogy o igy erzi. A munka miatti utkozes meg inkabb csak eldontotte az amugy is levegoben levo kerdest. KEzdjetek el rola beszelgetni, is tisztazzatok a multbeli kerdeseket, mert ez tuske. Meg jo, hogy kibukott belole, es nem belulrol marcangolta tovabb. Mondd el neki, hogy te hogyan emlekszel. Remelhetoleg megnyugodtok mindketten. Kitartast!
2021. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, elmondta és elmondtam. De nem találom fernek azt, hogy egyedül meghozott egy döntést majd kiderül, hogy én vagyok a hibás.
2021. febr. 26. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi szerintem nem eleg. Jol erzed. Ha nem fogadja el a te szemszogeded, tagad, akkor valojaban a bantalmazas egy formajat koveti el. Muszaj lenne kozos allapontra jutnotok ebben a kerdesben. Kerd meg, hogy alljon sokkal tudatosabban a dologhoz, mert ez igenis fontos, szamodra is, szamara meg meginkabb. Ne soporjetek a szonyeg ala. Konnyebb utnak tunik elengedni, de ezt most ki kell beszelni.
2021. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1, én csak annyit tennék hozzá, nem egy sztorit láttam már a környezetembe,n hogy tényleg a szerelme miatt cseszi el valaki egy életszakaszát, megbukik, kirúgják, nem veszik fel..stb. Ennyiből megállapithatatlan, hogy a kérdező esetében a másik csak bűndutatot akar kelteni benne vagy tényleg miatta cseszett el valamit az életében.
2021. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!