Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most melyik az első szerelmem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyik az első szerelmem? Az első szerelmet Jobban lehet szeretni mint egy másodikat?

Figyelt kérdés

másfél évig voltam egy sráccal imádtam nagyon akkor éreztem előszőr hogy szerelmes vagyok... mikor szakítottunk utána minden pasiban csak őt kerestem ez ment 2 éven keresztül...De jött egy srác akivel lassan 1 éve együtt vagyunk és szerelmes vagyok belé... halálosan szeretem ... akibe már kiskoromba( 10évesen) is "szerelmes" voltam:) tudjátok ez a gyerekkori "szerelem":)

A mostani barátommal nem minden frankó sajnos az én hibámból ... Nos most itt lenne a lehetőség hogy a régivel lehessen újra valami de már nem érzem hogy szükségem lenne rá úgy érzem a mostani barátomra van szükségem .. furcsa hogy sok srác után pont ő tudta elfeledtetni velem

Vajon akkor régen nem is voltam szerelmes és most vagyok csak igazán??


2010. aug. 17. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

akkor is szerelmes voltál, és most is...

az elsőt elfeledtette a második...

nemugyanolyan szerelmek,különböznek, de mégis mind a kettő sokmindenben hasonlított egymsára...

emiatt ne őrlődj, h attól félsz h nem szereted eléggé a mostanit!

annak kell örülni ami épp van

és ha összeis jönnél az elsővel az már korántsem lenne olyan mint régen

röviden tömöören ennyit

14Ł

2010. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondták már, hogy régimódi vagyok, és azt is, hogy hülye, éretlen, stb., de szerintem a szerelem sosem múlik el. Lehet, hogy úgy érzed, szerelmes voltál, csak később elmúlt... de szerintem nem is voltál szerelmes akkor. Ezt most nem pont neked mondom, hanem úgy általánosságban. Az igaz szerelem nem múlik el, nem válik semmivé, én így gondolom. Tehát ha a volt barátodba szerelmes voltál, még most is az vagy.
2010. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!