Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle? Mért érzem még mindig ugyanazt? Első "szerelmem" amúgy.

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben ismertem meg a srácot,akkor még volt barátnője,de kb két héten belül szakított vele.Nem jöttünk össze,csak jóba lettünk,majd én belészerettem,és mint kiderült,ő is.Soha nem vallottam be neki,hogy szerelmes vagyok belé,de mindig mondogattuk egymásnak,hogy 'szeretlek',és becézgetett is.3hónap után egyik napról a,másikra nem mondta hogy szeret,és a napi beszélgetéseink is lecsökkentek havi 1-2re.


Remélem kivehető a sztori,hosszabb már nem akartam lenni.Bunkók kérlek kíméljenek!


2011. aug. 22. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
"szeretlek...szeretlek" szerinted ennyi elég egy kapcsolathoz? Egyszerűen megelégelte hogy nem érted, hogy járni akar veled. Vagy, értetted és nem mondtad neki.
2011. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és előzőhöz: idővel el fog múlni ha nem taliztok, nem beszéltek. Sztem ő is ezt választotta...
2011. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet ez is volt a baj,utólag bánom is,de már mindegy,most,hogy ő kiszeretett belőlem,nem fogom magamat égetni.Amúgy a legnagyobb gond szerintem a távval volt(kb.80km),és mivel tanulunk még mindketten,nem tudtuk volna megoldani.

Mit tegyek,hogy elmúljon?Nem szakadt meg teljesen a kapcsolat,és múltkor is mondta,hogy majd el szeretne velem menni bulizni.

2011. aug. 22. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor mégsem adta fel? Na igen a tanulás... Én emiatt nem pasizok XD Még egy sem volt :D

16/L és az előző válaszokat is én írtam :)

2011. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nemtudom,de szerintem ha akarna valamit,akkor jelezné,mert tudja mennyire kötődök hozzá.És mikor mondta hogy szeret,éreztem is.

Köszönöm a válaszaidat!:)

2011. aug. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!