Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megismerkedsz valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedsz valakivel Tinderen, töröld magad?

Figyelt kérdés
Én fújom fel ha hónapok után meg képekkel az oldalon van? Én mar reg toroltem
2021. febr. 27. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jártok?
2021. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki van mondva, hogy együtt vagytok és nem csak a randizgatós fázisban vagytok akkor illene törölnie magát. Nyugodtan szólhatsz neki, hogy téged (jogosan) zavar ez a dolog. Viszont ha csak randizgattok akkor (még) nincs jogod ilyet kérni.
2021. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet az appot törölte, de a fiókot nem, és nem is használja már.
2021. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elméletileg velem szeretne élni. Este hallottam a Tinder hangot...így került szoba....kertem a telefonját (soha ilyet senkitől nem kertem) több képpel az oldalon van.
2021. febr. 27. 23:18
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Jajj, már megint egy olyan kérdező, akinél fejben valami nagyon nincs rendben... Tényleg olyan nehéz kérdés volt, hogy jártok e egyáltalán?

Elméletileg veled szeretne élni? Ez mit jelent? Egyszer ilyet ígért, hogy befűzzön? Ha hallottad a tinder hangját, akkor vágod, hogy tinderezik, nem?

Szerintem simán csak szexre használ, te meg ehhez bólogatsz. Akkor, miről beszélünk?

2021. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5os nyilván meglepett a Tinder csipogas. Nem merült fel bennem, hogy meg fent van. Természetesen azóta leesett, mi a valódi nekem szánt szerep.
2021. febr. 27. 23:25
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Mégis vele "vagy" még, ugye? :D Különben a kérdés meg sem született volna.
2021. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Osszecuccoltam és eljöttem.
2021. febr. 27. 23:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a tindert töröltem a telómról.
2021. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem ha jól emlékszem sima sms hangja volt a tindernek, honnan tudod hogy az volt?
2021. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!