Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónap után sem mutat be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónap után sem mutat be a szüleinek. Ez nekem nagyon rosszul esik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, párom 27. Nagyon jól megvagyunk egymással, szinte együtt lakunk (hetente max 1-2 napot alszom otthon) ő találkozott már jópárszor az én anyukámmal és nevelőapámmal (édesapám külföldön él, ezért vele nem). Ő viszont engem nem vitt haza még egyszer sem, pedig itt laknak a városban a szülei. Ha találkozik valamikor az anyukájával nekem akkor is a kocsiban kell várnom vagy ha jön hozzá akkor lemegy elé a ház elé úgy, hogy én bent vagyok. A húga az ország másik felében él, de néhány hete tud csak rólam azt is úgy,hogy hallott a telefonban véletlen. Nem értem, hogy miért szégyell. A kinézetem teljesen átlagos, 165 cm, 50 kg vagyok, tehát a testalkatom is átlagos. Én még egyetemre járok, ő dolgozik. A barátai előtt is takargat egyébkent. Néhányszor összefutottam velük véletlen, de direktben nekik sem mutatott be. Nagyon szeretem őt, elmondása szerint ő is engem. De már ott tartok, hogy ez olyan szinten rosszul esik, hogy ha nem változik néhány hónapon belül akkor komolyabban el kell beszélgetnünk a kapcsolatunk jövőjéről. Nem azt várom el, hogy minden családi programra és barati találkozóra vigyen, de azért így néha néha mennék. Olyan nagy kérés, hogy 8 hónap után vállaljon fel?

2021. márc. 1. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
#6-tal egyetértek! Mondtad már ezt neki, hogy ez téged zavar? Persze normál esetben ez azért eszébe jut egy embernek... Mindenképp beszélj vele erről a problémáról, és remélem együtt találtok megoldást!
2021. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Semmit... Jelenleg csak guminő vagy, aki beszélni is tud, így érdekesebb. Ha neked ez jó, folytasd tovább így az életed.
2021. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Miújság?

Mondtad neki?

2021. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ok lehet: ha egy putriban élnek és el akarja kerülni, hogy lásd. De attól még a haveroknak bemutathatna. Szerintem meg kell beszélnetek, ez erősebb méreg, mint gondolnád. Ha olyan, mint az én párom, akkor értelmes magyarázatot nem fog adni, de egy esélyt megér. Ha nem változik semmi, ha boldogtalan vagy, akkor hagyj fel az okok keresésével és keress olyat, aki felvállal.
2021. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Addig nem feküdnék le vele, amíg be nem mutat a családnak és a barátoknak.


Elhiszem, hogy menő, hogy egy jóval idősebb pasival vagy, de ez így akkor is gáz.

2021. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Vagy azt nem meri felvállalni, hogy ennyivel fiatalabb a lány? Nem tudom, szerintem semmi gond nincs ezzel a korkülönbséggel, de vannak akik belekötnének ebbe és ilyesmi miatt is "rejtegetheti." Mondjuk ez is elárul róla sokat, mert képtelen bátran kiállni a saját döntése mellett és nagy eséllyel más konfliktushelyzetben sem fog odaállni a saját párja mellé, az ilyen típusú férfiak ilyenek.
2021. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek a kulcsa a kommunikáció. Kérdezd meg, miért nem vállal fel mások előtt, majd fejtsd ki, hogy ez zavar, milyen aggodalmaid vannak. Ha ezt követően igyekszik kedvedben járni máris nyertél, ha nem, akkor tudni fogod nem érsz sokat számára.
2021. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amúgy a párod is egyetemet végzett?
2021. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát 15-16os válaszoló pedzegette a korkülönbséget,nekem is szembetünő. Nekem volt egy kapcdolatom 29/23 évesek voltunk nagyon nagy volt a gondolkodásbeli különbség.Most 34 vagyok, 19 évesen én is nagy anyós após véleményére adó voltam, menni kellett bemutatkozni a lányos házhoz...Ma nem érdekel se a saját se a párom szüleinek a véleménye.
2021. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!