Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ha párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha párotok nem támogatna anyagilag?

Figyelt kérdés

Ő Németországban dolgozik. Én sajnos munkanélküli vagyok.


Megtakarításból+ a munkanélküliből élek.


Csinálok egy tanfolyamot hátha azzal előrejutok munkaügyileg.


Ezt mind én állom magamnak.

Számla, kaja stb.

Jogsit is csinálom már csak a 30 óra kell, ezzel is hátha tudnék menni futárnak meg minden munkahelyre már kötelező a B jogsi


Ő azt mondta segít fizetni, meg küldd nekem haza pénzt.


De inkább vesz egy kanapét 110 ezer ft-ért, pedig mondtam neki mi mennyibe kerül és segítsen.


Állítólag neki se megy olyan jól de mégis 1800 eurót keres nettóba ,de a kiadásai csak 980 euró.



Tudom, hogy ez nagyon önzőnek hangzik és megérdemlem aki lehurrog ez miatt, de nekem rosszul esik, hogy a vőlegényem nem támogat pedig megtehetné.



2021. márc. 2. 17:36
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Igazából csak a tanfolyamot meg hozzá a kezdőszettet kellene segíteni fizetni ( 80 ezer ft lenne max 100)
2021. márc. 2. 17:36
 2/43 A kérdező kommentje:
Tudom megérdemlem ha bármi rosszat írtok rólam :(
2021. márc. 2. 17:37
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
Igen, biztos vagyok benne hogy emiatt itt kapni fogsz hideget meleget:D de őszintén szólva ebben a helyzetben nekem is rosszul esne, úgy érezném nem számíthatok rá, magamra maradtam.
2021. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
51%
Én szégyellnélm magam, ha más pénzére szorulnék. Nem kéne az ő pénztárcájában turkálnod!
2021. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Én is segítettem venni neki ezt azt decemberben és igazából a megtakarítások fele pikk pakk elment ilyenekre, hogy heti 3 karton sör meg stb.


Nekem ezért esik borzalmasan.. pedig nem dolgozom, nem lett volna kötelező 3 naponta 20-25 ezret kifizetnem kajára

2021. márc. 2. 17:40
 6/43 anonim ***** válasza:
95%
Az rosszul esne, ha megígérte, és aztán cs.ik fizetni (piciben hasonlóan voltunk exemmel... én egyetemista alacsony ösztöndíjjal - nem azért, mer rosszul tanultam, hanem mert messze túl sok embert vettek fel az évfolyamomra -, ingyenes gyakornoki hellyel... amikor nyaralni mentünk volna Balatonra, megígérte, fizeti a részem, aztán utána meg perelt, hogy miért nem adok oda neki x ezer Ft-ot... mondjuk szerencsére meg tudtuk beszélni).
2021. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%

Ha én valóban szeretném azt a nőt, aki a Te helyedben lenne - feltételek nélkül segíteném. Szeret ő Téged, vagy csak jó, hogy vagy neki? Nem elég az, hogy egy férfi jólépű és príma legyen az ágyban...!

Ffi.

2021. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Javarészt kifizetek magamnak mindent de azt mondta segít főleg, hogy a tanfolyam azért lenne, mert azt akarja menjek ki én is
2021. márc. 2. 17:46
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudjuk,hogy mennyire szoros a kapcsolatotok,hogy tervezitek a jövőt, miért is ment ki dolgozni a párod? Én nem hurroglak le, annak ellenére sem,hogy nem vagyok híve annak ha támogatást vár el egyik fél a másiktól. Viszont ahogy írod Te azért igyekszel,hogy munkát tudj vállalni, ehhez lenne szükséged arra,hogy átmenetileg segítsen. Lehet,hogy célszerá lett volna nem egyszere elkezdened a tanfolyamot és a jogsit. Gondolom elmondtad Neki,hogy mihez kellene a támogatása, és ha ennek ellenére sem segít nem tudsz mit tenni. Legfeljebb gondolkodj el azon,hogy érdemes-e Vele a jövőt tervezned hiszen ha tudna segíteni és nem segít bármikor cserbenhagyhat. Esetleg gyerekkel is.
2021. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ia volt olyan hogy az albiban pl nem tudtam kifizetni a gázszámlàm sem (fenntartottam a párom mellett mert félig éltünk csak együtt aki 3 szor annyit keresett mint én)

Es folyanat csak lenézett a sanyaru sorsom miatt, de soha semmiben nem segitett de extra drága parfüm meg ékszert azt kaptam.


Annyit már akkor is tudtam hogy ilyen "gondoskodo" embernek szülni biztos nem fogok.


És nem is értem mai napig sem hogy miért kérte meg a kezem.

De sztem caak trofeának hogy megkaphatna ha akarna..

2021. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!