Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ti nagyon jól keresnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti nagyon jól keresnétek, támogatnátok a párotokat anyagilag?

Figyelt kérdés

Ha nagyon jól keresnétek (6-700 ezer), támogatnátok a barátnőtöket, aki rosszabbul keres, anyagilag apróságokkal?

Gondolok ilyenre, hogy elmennétek vele ruhát venni nyárra, és felajánljátok, hogy kifizetitek (ilyen 3-5000Ft-s tételt), meg hasonlók.


Vagy menjen és dolgozzon meg érte?


2018. febr. 15. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Néhány tízezer forintig igen, ha amúgy az ágyban jól teljesít, és megérdemli.
2018. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha alapból elvárás lenne nem csinálnék rendszert belõlle.

De mi a kis fizetésünkbõl is havonta vacsi hozzávalókat, polót, édességet veszünk egymásnak kölcsönössen nem okoz gondot.

2018. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
HA belegondolok az elmúlt 20 évem erről szólt, tisztelet a néhány kivételnek. :)
2018. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Én nagyon jól keresek, ennél is jobban. Persze, egészen addig, amíg nem tekinti előjognak, hogy ez neki jár. Abban a pillanatban repülne.
2018. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Persze, ebből sosem csináltam problémát.
2018. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Persze, de nem értem, miért csak férfira vonatkozhat a kérdés. Egy nő is kereshet nagyon jól, és ebben az esetben persze, hogy kedveskednék én is a páromnak.


22/N

2018. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
En nokent is tamogatnam a parom, ha 600-700 ezret keresnek, foleg ha csak ilyen apro tetelekrol van szo.
2018. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
he?!?! nálunk alap volt párommal, hogy aki többet keresett, az többet fizetett. ha igazán a párod, akkor nem várod el tőle, hogy szenvedjen pár ezer forintért, ha neked van, hiszen közös jövőt akarsz vele.
2018. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noren1989 ***** válasza:
88%

Nos, mi közös háztartáson vagyunk, ő tanuló, én évek óta dolgozom. Igen, támogatom ilyenekben.


Ha tud, van ideje és kedve, illetve igénye arra az érzésre, hogy "igen, ez az én fizumból van", akkor nyugodtan mehet dolgozni is.

2018. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Jól keresek és támogatom is, sokkal többel, mint 3-5ezer. Fizetésarányosan szállunk be a közös kiadásokba, meg ezen kívül is támogatom, amiben kell (pl. jogsi). Ő is hajt, tanul, dolgozik, egyáltalán nem ingyenélő, mielőtt valaki ezt vágná hozzám. Nekem ő fontos, azt akarom, hogy mindketten hasonlóan szabadok legyünk, ne kelljen folyton a pénzen gondolkodni.
2018. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!