Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tartott volna normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tartott volna normálisan válaszolni?

Figyelt kérdés
Tegnap néztük az életünk lapjait. Elhangozott, hogy Adél jó anya. Eszembe jutott, hogy nekem 11 év alatt egyszer sem mondta a férjem. Ezt szóvá is tettem, erre csak sóhajtott egyet, hogy miért kötözködsz. Pedig csak jól esett volna, ha mondja. Olyan jó lett volna a megerősítés. De szerinte ez csak kötözködés.
2021. márc. 2. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
11 év után már nem mindegy? Tuskó a férjed és kész, nem fog megváltozni.
2021. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezd meg tőle szomoru fejjel, h "nem tartasz annak"?

Nalam egy ilyen veszolas felerne egy havi szexmegvonassal, +1 honap hozzá nem szolással

2021. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, néha, ritkán jól esik a megerősítés.
2021. márc. 2. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Ő érzi magát megbántva, mert úgy szóltál hozzá, mintha ő nem lenne elég jó, megsértetted a férfiúi önbecsülését. A férfiak eléggé önérzetesek. Neked van igazad, hogy rosszul esik, amit nem mondott, de ez állhat a háttérben.
2021. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam neki, te ezt sosem mondtad nekem. Ennyit.
2021. márc. 2. 19:46
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de emiatt szarnak érzi magát, és ezért reagált úgy. Szerintem.
2021. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Ismered ezt a viccet?


"Székely asszony:Te Áron!Mér nem mondod sose,hogy szeretsz?

Székely:Megmondtam mán negyven éve,ha változik,majd szólok!"


Eltér a gondolkodásmódotok.

2021. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt egy párom, akivel ha nem úgy beszéltem, mint egy hímes tojással, akkor hetekre megsértődött, pedig én is csak hasonló dolgokat mondtam olyankor, semmi durvát. Belőle indultam most ki.
2021. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Menjetek párterápiára. Nagyon nem lehet tiszta köztetek a kommunikáció és a figyelnesség. A szememben a férjed megbukott.
2021. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki az az Adél ?
2021. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!