Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hül*ének néz? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hül*ének néz? Nem értem, hogy miért nem képes normálisan válaszolni?

Figyelt kérdés

Ma reggel elment dolgozni a barátnőm. Tegnap este kicsit összekaptunk, mert elég sokáig dolgozott valamilyen beszámolón. Nem nagyon izgatott, hogy mi az, csak zavart már, hogy egész hónapban állandóan ezen témázott.

Szóval nagy nehezen sikerült abbahagyni hajnali 1-kor a munkát és végre lefeküdt aludni.

Reggel fél 7-kor az első szava a "Jó reggelt" helyett az volt, hogy nagyon izgul, milyen lesz ma.

Mondtam neki, hogy biztos jó, adtam neki egy csókot és elmentem a fürdőbe készülődni.

Mire kijöttem (kb. 20-25 perc) ő már sehol nem volt.

Még az ebédjét sem vitte el, igaz sokszor állítása szerint enni sincs ideje.


Ma itthon maradtam, mert nem volt sok munkám. Valamint szerelők is jöttek.

Még a párom kért meg pár napja, hogy mindenképpen hívjam fel hogy milyen lett a fürdő.

Vagy 6× hívtam már, sms-t is küldtem neki, de semmi.

Azaz, az sms-be írtam, hogy legalább életjelet adj magadról, erre visszaírt egy ilyet: Élek!


Most teljesen hül*ének néz?! Miért nem képes normálisan válaszolni?


2013. márc. 27. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Izgul szegényke. Vannak olyanok, akik nem veszik lazán a dolgokat, és többet izgulnak, mint kellene. Nem vagyunk egyformák. Várd haza szépen, és türelmesen hallgasd végig.

Örülj, ha sikere van, vigasztald, ha kudarc érte.

Ma otthon unalmadban többször hívtad. Talán rosszkor.

2013. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

nem lehet, hogy keveset tudsz róla?

- valami anyagot ír ami fontos neki

- izgul, hogy mi lesz ma

- gondolom akkor levegőt venni sincs ideje nap közben

- te meg egyfolytában zaklatnád, miközben "valamilyen beszámoló" készítése nem is izgat, pedig neki fontos

2013. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Életjelet kértél, életjelet kaptál. Nekem is volt ilyen időszakom, amikor egy nagy feladatra készültem. Negyedév vége van, ez sok cégnél rengeteg kimutatáskészítéssel jár. Nyugi, szerintem egyszerűen csak sok munkája van.
2013. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy hülyének néz, csak éépen fontos neki a karrierje szemmel láthatólag és ez neked nem esik túl jól. Ha csak átmeneti, hagyd rá, ha nem átmeneti, beszéld meg vele, hogy ne csak a munkának éljen.
2013. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Ha egy pasi csinálta volna meg ugyanezt egy nővel, kórusban fröcsögne a nép, hogy micsoda szemét, bunkó alak.
2013. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább te veszed őt semmibe! Az tetszik, amikor a pénzt viszi haza, de az nem ha a munka miatt éjjelig dolgozik?

Ha enni sincs ideje a munkahelyén, akkor nem csoda, hogy nem akar neked litániákat írni napközben.

Hasonló helyzetben egész nap azon izgulnék, hogy sikerült-e a beszámolója? Amikor hazajön, ez lenne hozzá az első kérdésem, és a kedvenc ételével várnám vacsorára.

Akkor is, ha férfi lennék.

2013. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!