Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányok elsöprő többségén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok elsöprő többségének miért derogál normálisan válaszolni (vagy egyáltalán válaszolni) egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem ez az első hasonló kérdés itt, de kíváncsi lennék tud-e erre valaki valami elfogadható magyarázatot.


Simán lehet hogy én vagyok a maradi, régimódias fatuskó, de valamiért nem fér a fejembe miért lett ekkora divat semmibe nézni a fiúkat akik normálisan próblnak kommunikációt nyitni. Értem én hogy egyenjogúság, meg minden, de ha valaki normális módon beszélgetést kezdeményez, feltesz egy kérdést vagy csak ráköszön a másikra, akkor nem tudom miért nem lehet egy mondatban válaszolni. Most az van, hogy ha valakinek írok, akkor 40% meg sem nézi, 40% látta de semmi válasz, a maradék 20% meg valami bunkó vagy egyszavas választ odadob (Hagyjál békén, Van barátom, Kopj le, Nem ismerkedem, Ki vagy te?, Ismerlek?, Kinek képzeled magad stb.)


Én úgy gondolom senki nem lesz azáltal szegényebb, csúnyább, öregebb, betegebb, kevésbé elismert vagy bármi más, hogy egy értelmes mondatban, normális hangnemben, barátságosan visszautasít valakit. Mégis, mintha fizikai fádalmat vagy legalábbis anyagi kárt okozna válaszolni a legtöbb lánynak. Eddig egyetlen egy volt, aki képes volt annyit írni, hogy ne haragudjak de nem igazán esik neki kellemesen a közeledésem, mivel van barátja. Tiszta sor, nem is írtam neki többet. Egyébként sem értem miért hiszi azt minden csaj hogy ha valaki ír neki egy "Szia"-t, az rögtön fektetni akarja meg el akarja jegyezni. Elég komoly egó kell ehhez. Volt már hogy a tananyagot sem tudtam megszerezni, vagy éppen csak érdekelt volna neki hogy sikerült a vizsga, de persze nem kaptam választ. Szörnyű. Mielőtt még valaki letámadna hogy méirt neten ismerkedek, próbálkoznék én élőben is, de úgy kerülnek a lányok mint valami leprást, pedig annyira nem vagyok gáz, csak sem Bill Gates sem Chris Hemsworth nem vagyok, csupán egy átlagos srác. És ez nekik már derogál.


Szóval erre tud valaki bármilyen elfogadható magyarázatot adni? Kinek a hibája ez végső soron és miért jutottunk idáig?



2017. aug. 26. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol csinálod. Ha a virtuális tér azon részén, amely nem ismerkedésre van, akkor talán terhes nekik, hogy sokan bombázzák őket ilyen céllal. Ez csak tipp, nem tudom. Ha viszont társkereső oldalon nem reagál, az egyértelműen bunkóság.
2017. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy lány se tartozik neked semmivel,se a válaszával, se a figyelmével, se az idejével.
2017. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Mert így kényelmesebb. Ne várd egy nőtől, hogy energiát fektessen olyan dologba, ami nem szolgálja közvetlenül a pillanatnyi érdekeit.
2017. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Társkeresőn írsz? Mert az FB nem az. Minek írjon idegennek, ha senkit nem keres. Ne összdíjazású be az idejét. Semmivel nem tartozik idegennek. Válasszal sem.
2017. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Már bocs, de ha valaki random rámír Facebookon, ami ISMERŐSÖKNEK van fenntartva, akkor én se írok rá semmit vagy azonnal lekoptatom. A Facebook nem társkereső, ezáltal az, hogy én regisztrálva vagyok, 0%-ban jelenti azt, hogy párt keresek. Tök mindegy, mi van a kapcsolati státuszomhoz írva.

Szóval én maximum jól kiröhögöm azt, aki azt hiszi, majd pont ott fog felszedni valami vadidegen fószerként. Eleve csak az életben ismerkedem és maximum ismerősi körből, vagy hobbik kapcsán megismert emberekkel, esetleg munkahelyen, munka közben megismert idegenekkel, stb. Szóval a lehetőségek megvannak, a Facebookon kockuló random srácokkal viszont nem. Ennyi.

2017. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
A ki vagy?/ismerlek? miért gáz?
2017. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem a hozzádvalóknak írtál.Lelkileg ezzel a személyiségtípusú emberrel te nem passzolsz össze. Pont sikerült több, akár sok olyat is kifognod, akik nem értékelnek -és semmibe vesznek másokat. Vagy mert van pasijuk, és ez a fejükbe szállt, vagy annyira szépek, vagy el vannak kényeztetve, vagy valami, és akkor azt hiszik, "ők a Jankák":D Pont sikerült ilyeneket kifognod, de ne aggódj, légy kitartó, keress tovább. Mindig lehet, hogy pont a következő lesz a te embered.
2017. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha annyi ezresem lenne, ahányszor én ezt hallottam ezen a fórumon.. :D

Amúgy csatlakozom az előttem szólókhoz, ismeretlennek én sem írok vissza, vissza se jelölöm. Ráadásul elég nyilvánvaló, hogyha rámír egy ismeretlen pasi, akkor valószínűleg nem barátokat keres.

Meg amúgy tudod mi a baj? Egyrész, hogy már minden csajnak elege van a pasik állandó zaklatásából, meg a "szia tecesz jarunk" típusú üzenetekből. Főleg aki mondjuk kapcsolatban van.

Másrészt én tapasztalatból mondom neked, hogy azt is bunkózásnak veszik, ha udvariasan elutasítod őket. Meg jön a "jajj persze biztos csúnya a barátod meg kicsi a..." meg nem is sorolom inkább. Nem tudjátok elviselni a visszautasítást, ennyi a probléma.

2017. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha valaki fogyatékos hülyeségekkel fáraszt, és nem képes észrevenni magát, akkor nem is fogok neki válaszolni, jobban jár. Bocsánat, de az ostoba embereknél jobban semmi sem tud felbäszni jobban. Ha valaki rendesen köszön, meg normálisan szól hozzám, még szép, hogy válaszolok.


Viszont a fogyatékos sablonkérdésekkel bombázás, meg a faggatózás, a "mizu", a "higy telik a napod", meg a mesélj magadról duma nálam olyan, hogy felejtsük el egymást, mert semmi értelme így "beszélgetni". Valakin vagy látom, hogy tényleg meg akar ismerni, és hajlandó elolvasni mindazt, ami rendelkezésére áll a profilomon, és van agya, amit tud használni, vagy inkább nem szólok hozzá, mert abban nem lesz köszönet, ha én türelmetlenül kommunikálok valakivel.


Ez az a szint, mint mikor itt vagy a Facebook csoportokban valaki feltesz egy kérdést, amit hatvanmilliárdszor megkérdeztek ugyanúgy, előtte meg bäszik használni azt a tetves Google keresőt. Nem, nem adok választ életképteleneknek, nem akarok magam köré ilyen embereket, így is annyi van belőlük, mint a gaz...

2017. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk hibája is. Én szinte mindenkinek válaszolok és ha beszélgetés alakul belőle akkor nem díjjazza hogy normális vagyok hanem elkezd szédíteni. Nem csoda hogy csigaházba bújik minden nő mert fél hogy mikor bunkózik be a pasi
2017. aug. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!