Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szakítanak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítanak a lányok velem pár hét után?

Figyelt kérdés
Első barátnőmmel másfél hónapig jártunk, és nagyon sokat veszekedtünk és gondolom megunta a hülyeségeim.. De ez régen volt azóta sokat változtam. A második barátnőmmel 2 hétig jártunk utána megcsalt. A harmadik barátnőm igazából jó lett volna, de a távolság miatt nem hinném hogy lett volna jövőnk. 2 hétig voltunk együtt és 2szer taliztunk. A negyedikkel igazából csak egyszer taliztunk volt csok is kedves voltam vele.. Viszont mikor haza értem azt mondta nem akar kapcsolatot. Az ötödik barátnőm most szakitott pár napja. 2 hétig voltunk együtt. Pedig szerintem vele illettem össze a legjobban.. Na szóval kedves, illedelmes vagyok a lányokkal, ha tényleg nagyon bejön akkor vissza írok neki egyből. Ajándékokat veszek nekik minden talinál.. Csokolgatom ölelgetem őket sokszor.. Nem vagyok nyomulós és idegesítő sem vagyok.. Mindig meghallgatom őket ha bajuk van. És mégse jön össze egy normális tartós kapcsolat. Miért van ez?

2021. márc. 3. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elemezd ki.
2021. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy?
2021. márc. 3. 10:24
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Biztos vagy benne, hogy ők mind a barátnőid voltak és nem az ismerkedés során történt a "szakítás"? 1-2 találka után szerintem senki sem lesz kapcsolatban, olyan, mintha illúzióban élnél.


Ne ajándékkal próbáld meg levenni a lábáról, hanem a személyiségeddel, mivel csak így biztosíthatod, hogy hosszútávon passzoljatok. Szerintem ijesztő lehet a lányoknak, ha már az első találkán mindenhol csókolgatod ahelyett, hogy meg akarnád ismerni.

2021. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát már tali előtt is mondta hogy szerelmes belém szóval..
2021. márc. 3. 10:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a téli közben rontottál el valamit. Gondold végig. Mi volt az a pillanat , mikor kicsit távolodott tőled.
2021. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Téli=tali
2021. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én tudom miért szakitott de hülyeség miatt szóval ha nagyon szeret akkor kibékülne velem.
2021. márc. 3. 10:35
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Csókolgatod meg ölelgeted őket, ajándékot veszel pár nap ismertség után... Nem vagyunk egyformák, de ez nálam bőven kimeríti az idegesítő nyomulás fogalmát.

És ja, nem lesz attól valaki automatikusan a barátnőd, mert egyszer-kétszer randiztatok.

2021. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
A leírtak alapján ezek nem voltak kapcsolatok, ne haragudj.
2021. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Rosszul csinálod, azonnal királylány magasságba emeled öket, azonnal ugrasz ha csettintenek ("ha tényleg nagyon bejön akkor vissza írok neki egyből")

"Csokolgatom ölelgetem őket sokszor" csak annyit csináld amennyire igénylik, nem kell túlzásba vinni, figyelj rájuk, ez nem egy muszáj dolog, állandóan csinálva eléggé nyálas viselkedés

"Ajándékokat veszek nekik minden talinál" erre sincs minden alkalommal szükség

"Nem vagyok nyomulós és idegesítő sem vagyok.." te ezt gondolod, de lehet mégis


A nök, esetedben lányok nem egy másik síkon létezö tündérek. Ugyan olyan emberek mint te vagy. Szükséges egyfajta viselkedés, pl kedvesség, illem, stb., de ezen felül úgy kell tudj velük beszélgetni, viccelödni mint a barátaiddal, ha mindíg az illemkirály vagy akkor látszik, hogy erölködsz, rá vagy feszülve a dologra ahelyett, hogy lazán fesztelenül kommunikálnál. Az sem mindegy hogy a kis ajándékaidat hogy adod oda, úgy mintha épp a kezét kérnéd meg, vagy csak hogy egyszerüen gondoltál rá. Bókolni is lehet, de ne álladóan csináld, jobban hat, ha egy megfelelö pillanatban frappánsan mondod neki, akár viccesen. Ne csak meghallgasd ha bajuk van, hanem próbáld átlátni azt a problémát, mondd el a véleményed, és ne csak egyet érts velük mindenben.

Még fontosabb dolog: a 2 hét az nem kapcsolat, egy hónap sem az, az ismerkedés, néhány találkozó hogy lássátok bejön-e a másik. Te ezt elég erösen túldimenzionálod, gondolom akkor is szerelmes leszel, ha valaki visszaír, és el is képzeled magatokat az esküvön (lehet rosszul gondolom de úgy tünsz) Tedd érdekessé a randikat, tudj velük beszélni csajos témákról is, figyelj arra hogy mit mondanak, abból tovább tudod vinni a témát, elmesélni a saját élményeidet azzal kapcsolatban, stb. keress kapcsolódási pontokat. próbáld öket kiismerni, hogy el tudd dönteni hogy téged valóban érdekelnek-e, ha nem érzed hogy a másik is érdeklödik mondj te nemet, "szakíts" te velük.


"A harmadik barátnőm igazából jó lett volna, de a távolság miatt nem hinném hogy lett volna jövőnk. 2 hétig voltunk együtt és 2szer taliztunk."

Na ezt meg nagyon gyorsan felejtsd el! Nincs "nem hiszem hogy lett volna", ne találd ki elöre, hogy mi hogy lesz ezért meg azért. Csináld és kiderül hogy müködik-e vagy sem.


"A negyedikkel igazából csak egyszer taliztunk volt csok is kedves voltam vele.. Viszont mikor haza értem azt mondta nem akar kapcsolatot." Gondold át, akarta a csókot, vagy csak hagyta te meg elhitted? Emellett manapság nagyon kevesen mondják az ember szemébe, hogy nem fog müködni a dolog.


"Az ötödik barátnőm most szakitott pár napja. 2 hétig voltunk együtt. Pedig szerintem vele illettem össze a legjobban." Miböl tudtad volna? Az összeillünk egyébként sem abból áll, hogy neked megfelel, ez két tényezös dolog, tehát nem illettetek össze.

Mindenki keres, ismerkedik, ha talál jobbat (föleg ha még semmi nem történt) odébb áll. Személye válogatja, hogy kinek mi a vágya, sokszor csak idökitöltés miatt találkoznak másokkal mire jön egy olyan aki bejön.

Olvasgass, nézz csajozós, randizós dolgokat stb.

2021. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!