Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kést emelne rátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kést emelne rátok a párotok, teljesen mindegy ha férfi vagy nő,elhagynátok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 06:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Feljelenteném
89 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Bővebben? Nagyapám Alzheimeres volt, előfordult, hogy késsel megkergette nagyanyámat a homályos pillanataiban, amikor nem ismerte fel és azt hitte egy idegen nő tört be a házába. Nem hagyta el, nem jelentette fel.

Ha az amúgy értelmileg rendben lévő partnerem csinálna ilyet, akkor egyértelműen rendőrség és a kapcsolat vége.

2021. márc. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
ha nem okoz sérülést, akkor hiába jelented fel, nem lesz semmi.( még az is számit, hogy 8 napon belül gyógyuló-e a sérülés) viszont biztos, hogy ismétlődni fog a dolog és ezt nem várnám meg, elhagynám.
2021. márc. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kezet emel akkor is, nemhogy kést!
2021. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Az első példáját leszámítva ez kérdés kell hogy legyen?
2021. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez elég egyértelmű. Legalábbis annak kellene lennie.
2021. márc. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze.

Sőt, én még az első példája esetében is. Azaz akkor nem elhagynám, de valami felügyeletet biztosítanék. Vagy otthont intéznék neki, vagy a saját otthonunkban felügyeletet.

Mi van ha épp álmomban tör rá, hogy én egy idegen vagyok?

2021. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
akkor meghalsz
2021. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

6!


Már nem tör rá...A nagyanyám még abban nőtt fel, hogy jóban rosszban a házastárs mellett, meg mig szolnak az emberek. Meg amúgy se olyan egyszerű se otthonba adni - az Alzheimer speciális 24/7 felügyelt ápolást igényel, sima öregnek otthona nem játszik- az ápoló pedig iszonyatos pénzekbe kerül. Plusz itt két idős emberről volt ám szó, 50-60 év házasság után nem hagyja ott senki a másikat.

2021. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a rendőröket is ráhívnám, ne vicceljünk
2021. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8! Nem akartam megbántani esetlegesen a nagyszüleidet. A helyzetet pedig nem kell bemutatnod, hogy valaki 0-24 órás felügyeletet igényel... :(
2021. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!