Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még ugyan?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha párom nem beszél velem, nem kérdezi meg hogy pl milyen napom volt, hanem inkább tovább nyomja a gépet és játszik, akkor jogosan érzem azt higy nem érdeklem? Mit gondoltok erről és mit tennétek a helyemben? Minden napos probléma lett.

2021. márc. 7. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem beszéltek, vagy az zavar hogy nem dob mindent félre ahogy betoppansz a házba?
2021. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy ideje szinte egyáltalán.
2021. márc. 7. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de mindig idegesített ez a "milyen nagpod volt?" Persze udvariasan válaszoltam, mert nem vagyok bunkesz, de közben azt gondoltam: "Milyen lett volna? Mint a többi: felkeltem, dolgoztam, hazajöttem." Nem tudom felfogni, ki hiszi azt, hogy az ember napja egy kaland vagy, hogy folyamat érdekes, vicces vagy épp rossz dolgok történnek vele. Ha olyan napom volt, amiben volt valami kiemelkedő, akkor magamtól elmondom, hogy "ma az történt, hogy..." Amúgy meg a nagy semmi történik az emberrel, kivéve, ha késztetést érez, hogy mindig elmondja, mit pletykáltak a munkahelyen, kivel milyen esett meg a kollégák közül, ma kiszarta-e a gép az előírt darabszámú alumínium baszt az üzemben, Hédikének új fiúja van, vagy valami hasonló rendkívül érdekfeszítő dolgot. Mert az ilyenekkel akkor is történik valami, ha amúgy nem is, de ezt meg kell kérdezni, különben nem érdeklődsz, egyenlő nem szereted. Az, hogy odaadnád neki az egyik vesédet bármikor, az nem érdekes, de az, hogy milyen napja volt, az az .
2021. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha magamtol mondok neki barmit azt se hallja meg😂 akkor mikor beszelhetek vele
2021. márc. 7. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ti konkrétan csak lakótársak vagytok? :D

Már nem azért de ha nem is beszéltek egymással akkor egyértelmű a dolog.

2021. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso: igen, konkretan lakotarsak voltunk. A kerdes kiirasa utan egy hettel szakitottam is vele. Ez nem nevezheto kapcsolatnak 😀
2021. okt. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!