Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elkezd cseszegetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elkezd cseszegetni a semmiből. Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Párom a semmiből elkezd cseszegetni, hogy disznó vagyok, igénytelen, értelmi fogyatékos, és hasonlókat. Az egyik pillanatban még egymásra mosolygunk, utána már űvöltözik, szíd. Ha elmegyek követ, nem tudok bezárkózni a lakásba.

Két hét és külön költözünk, de addig mit csinálhatnék, hogy kibírjam?


2021. márc. 9. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
melyik fél vagy?
2021. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazd a szürke szikla (grey rock) kommunikációs technikát.

Olvass utána.

2021. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Mond azt...igen drágám igazad van mindenbe.Sajnálom ,hogy ilyen vagyok .De te ma olyan szép vagy . Ne haragudj ,hogy idegesítelek . 2 hét múlva meg viszont látásra .
2021. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Naponta jönnek ilyen kérdések nőktől. Árulja már el valaki, hogy minek vannak ilyen férfiakkal nők?
2021. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez akár férfi kérdező is lehet. Akkor ő meg minek van ilyen nővel?
2021. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4

Én is tettem fel ilyen kérdést. Fèrfi vagyok. A nők körében ugyanannyi a bàntalmazó, csak azok nem kerülnek felszínre. Nálunk 4 èv utàn bújt ki a szög a zsàkból. Eddig azért maradtam vele mert bíztam hogy csak átmeneti zavar környezet hormonok, múlt stb.

De most eljutottam oda hogy VÉGE nem akarom hogy az egédzsègem rámemenjen az örökös baszogatàsra, piszkàlásra. Persze igèretek megint vannak de azzsl màr tele a padlàs.

2021. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Persze, a nők között is rengeteg a bántalmazó, csak kevesebb férfit látok miatta sírni. A környezetemben is voltak ilyenek. A férfiak egyszerűen leléptek és kész, nem kínlódtak a másik mellett éveken át, mint ahogy sokkal több nő igen.
2021. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van valakije.
2021. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!