Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarom megcsókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarom megcsókolni?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy férfival és szeretők lettünk kb. két hete. Már három alkalommal találkoztunk, és természetesen volt szex, de valamiért nem akarom megcsókolni.

Leszögezem mindketten függetlenek vagyunk, de nem fér bele az életünkbe most egy komoly kapcsolat.

Ő kedves és figyelmes , de nem tudom megcsókolni, vagyis tudom, de nem nagyon hajlok rá.


Ágyban tökéletes minden. És vonzó, szóval nem értem magamat. Félek hogy fel fog tűnni neki, mert bár visszacsókolok, de lassan már kerülgetem a fejemmel. Inkább arcon, homlokon csókolom vagy nyakon.

Nem, nem büdös a szája :)


Mi váltja ezt ki nálam? Elmondjam neki, vagy az bántó lenne?


2021. márc. 9. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nincs meg a fizikai vonzalom teljesen, attol fuggetlenuk hogy lefekudtetek.
2021. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. De , sőt, elég erős fizikai vonzalom van közöttünk, talán nem is voltam még úgy, hogy valaki így vonzzon és mégse érdekeljen különösebben emberileg.
2021. márc. 9. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak szexualis vonzalom van nalatok/nalad.


A csokolozas egy picit... mar egy par szinttel feljebb van azert, szerintem. Ott mar lelki intimitas is van (nekem).


A szexualis vonzalom meg ilyen allati, osztonszeru. Ezert is vannak ra ilyen nyers szavaink hogy "baszas", "dugas" "kuras", stb...


Szerintem neked csupan ilyen igenyeid vannak vele szemben es te nem akarod magasabb szintre vinni.

2021. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. Ezen én is sokat gondolkodtam, de igen, elég furcsa, hogy le tudok vele feküdni, vonz is, jó is, de a csók nem megy. Pedig nem csókol rosszul, de valahogy nem érzem, hogy vágyok rá, sőt mondom inkább idegennek érzem magát a csókot. Nem valónak.


Pedig ha odavoltam valakiért szinte rátapadtam volna :) De olyan is volt, akibe szintén nem voltam szerelmes, de jó volt megcsókolni, bár tény, hogy szerelmesen egészen mást jelent


Igen, csak szexuális vonzalom. "lelki intimitás" ilyet nem is hallottam még:)


Szóval lehet, hogy több érzés lenne egy csókban? Furcsa.

2021. márc. 9. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok, és csak olyannal tudok csókolózni, akibe szerelmes is vagyok. Nem tudom, nekem egyszerűen kell, hogy elérjük azt a szintet. A szimpla vonzalom nem elég hozzá, bármilyen erős is legyen.


Én nem hinném, hogy ez baj/furcsa lenne.

2021. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!