Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs otthon szex, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs otthon szex, de nem óhajtom megcsalni az asszonyt, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
A pandémia óta van így, most a gyerek is folyton ott van, szinte lehetetlen az intimitás, ha meg nincs ott, egyedül akar lenni, hogy legyen intimitás, de mire lenne intimitás, már visszajön a gyerek.
2021. márc. 10. 14:20
 12/61 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, süket duma. Vírus van, már lassan másfél éve. aki akar az tud szexelni

Gyerekre vigyáz szomszéd, nagyi.

Dugni lehet 15 percben is. Itt a vágy szűnt meg. Nehogy már elhidd, hogy meghal egy jó szexért, de jujajuj nem lehet. Én ha kívánok valakit, megtalálom a módját, hidd el.

2021. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami más van a háttérben....

Sztem már nem akar téged.

Nálunk 3 gyerek van itthon, mégis 2-3naponta meg tudjuk oldani...

Pedig se szomszéd, se nagyi...

2021. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
47%
Nokent mondom, kijarna ezert egy szereto. Nem feltetlenul hibas a masik, de hogy ez nem elet igy, az teny.
2021. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
28%

Ebben az a szomorú, hogy ez a tipikus átlag, amit én is látok magam körül. Könnyű ilyenkor a férfit hibáztatni, pedig ahol nincs szex, nincs törődés sem.

Én válnék. Ha nem tudnék, mint ahogy sokan pont az anyagi közösség és gyerek miatt, hát szépen beújítanék valakit. Utána meg lehet pattogni milyen szemét is vagyok, hogy vannak még emberi vágyaim.

2021. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
De őt is nehezen sikerült "megszerezni", hosszú időbe telt, mire lett kapcsolatom, szóval azt nem értem, hogy a szeretőt hol találjátok, úgy írtok róla, mintha minden ágon lenne egy, csak le kell szakítani.
2021. márc. 10. 15:42
 17/61 anonim ***** válasza:
40%

Ja, hát ha ronda vagy, az más. ... akkor természetesen elégedj meg a barát-feleségeddel


Szeretőt pont úgy találsz mint kapcsolatot. Normális ember olyan szeretőt keres, akihez egyébként is vonzódna.

2021. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
Nem ronda, hanem nehezen ismerkedő, ezért sem értem, hogy lehetne valaki más, mikor kerestem, akkor is nehezen jött és nem is értem , hogy egyszerűen gondolkodtok, mint egy fabot, mástól kapjam meg, amit Tőled szeretnék!
2021. márc. 10. 16:31
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagyunk egyszerűek :D

Ez jó

Egy szex nélküli kapcsolatban tengődsz, és csodálkozol hogy szeretőt ajánlanak.

Hát mondjad már kisszívem, milyen megoldás van még?

Ugye van még a két kezecskéd. Ez sem jó. Mi lehet még. Tessék:


guminő

ja mehetsz még prostizni


Remélem segítettem. Érett felnőtt férfira vall, hogy idegenektől kér segítséget a szexuális élete rendbetételéhez (amit egymaga szeretne megoldani...) de a feleségével nem beszél. Oké, tuti rendeződni fog, hajrá.


Szádat ki nem nyitnád azért otthon, de a feleséged is pont hozzád való.

2021. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
1 gyerek semmiben nem akadályozza a szexet. Van akinek 2-3-5-10 stb. is van, sőt 1 kapcsolatból, ez a legkönnyebb része. Nehezen ismerkedsz jó, de párkapcsolatban csak kellene beszélni, ha már összehoztad.. Mi tart vissza attól, hogy kezdeményezz, ha elutasít megkérdezd miért?
2021. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!