Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy nézi az exét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nézi az exét?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve vagyunk együtt, de még mindig heti rendszerességgel nézi az exe profiljait. Ezt onnan tudom, hogy szoktunk együtt Facebookozni esténként, ugyanis ő tök jó oldalakat követ, ami mindkettőnket érdekel. Ilyenkor gyorsan kitörli a keresési előzményből /ha addig elfelejti/. Én meg úgy teszek, mint aki soha nem veszi észre.

Kicsit aggasztó számomra, hogy két éve vagyunk együtt abból fél éve élettársak vagyunk és heti 1-2 alkalommal megnézi az exét. Érdemes ezen rágódnom, vagy ne képzeljek bele semmit és engedjem el? Egyébként sosem beszél róla, ha szóba jön akkor csak szidja. (megcsalta 3 férfival)



2021. márc. 10. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

2 év után még ha havonta nézegetné, az is sok lenne.

Illetve azt sem tartom normálisnak, hogy szidja.

Engem is megcsalni készült az exem, mégsem szidom őt, mert ettől függetlenül valamiért vele voltam évekig és szerettem.

Egyébként, miután az új párral (ha érdekli), megbeszéltük nagyjából, hogy mi miatt ért véget az előző kapcsolatunk, nincs előttem a kép, hogy miért kerül szóba az ex. Mikor és miért szidja? Magától hozza fel? Vagy te hozod témába? Sajnos szerintem ez így se-úgy se egészséges, még nem lépett túl rajta valószínűleg..

2021. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem normális.
2021. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. És az sem, hogy te nem beszélsz vele és elviseled.
2021. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gaz, hamar dobd ha tudod :)
2021. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volna social media, talan elvagolagosan vege lett volna. Igy viszont nem tudta megallni, hogy ne nezzen ra, aztan mar kenyszer, egy rutin csekkolni.

Az az igazsag, hogy attol, mert mas tenyleg nem kattintgat az exere, vagy barkire, attol meg korantsem biztos, hogy olyan szep es egyszeru minden odabent a fejeben, mint ahogy mi szeretnenk.

2021. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szidja, akkor még érdekli, főleg, ha nézegeti is. A szidás sokszor ilyen esetben igazából benne nem is negatív. Ha közvetlen utána jöttetek össze, akkor még rosszabb... Valószínűleg csak fütyülne egyet az ex és szaladna vissza.
2021. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj úgy, mintha nem tudnál róla.

Teljesen jogos kérdés, hogy pótlék vagy-e, vagy mi van?

2021. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 6#. Ha még szidja, évek múlva ilyen intenzív érzéseket vált ki belőle, rendszeresen nézi a profilját, akkor még nincs túl rajta. Minden rendben van veletek? Mennyi idő telt el közted és az ex között?
2021. márc. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyem is ezt csinapta mellettem.. Nem normalis az biztos.. Banom h nem az elejen hagytam el..
2021. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most nincs párom, de én is szoktam volt partner profilját nézegetni. Nekem ez inkább ilyen pótcselekvés, főleg most így covid alatt, bár nekem egyéb pótcselekvéseim is vannak sajnos, úgyhogy ez nem olyan szokatlan. Nem jelent semmi extrát, össze se akarnék jönni vele ismét, de valamiért kíváncsi vagyok rá.

Ha lenne párom, akkor nem tudom, hogy ugyanúgy csinálnám-e, ebben az esetben le lenne kötve a figyelmem, hogy ne foglalkozzak ilyen butaságokkal, már ha tényleg jól megvagyunk és nem lenne szükségem annyi pótcselekvésre.

23l

2021. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!