Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadásom ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit nehezebb időszakon megyünk keresztül a párommal párkapcsolati szinten. Több a nézeteltérés, úgy érzem egyre több az ellentét közöttünk. Nyilván ettől független szeretem, csak nehéz ez az időszak. Magamon is látom, hogy több mindnért és hamarabb harapok mint egyébként szoktam. Azonban most történt egy eset, talán már csak az utolsó csepp volt a pohárban.

Szexuális téren is eléggé meggyengült a kapcsolatunk, egyre többször utasít vissza a párom. Ezzel még nem is volt akkora problémám, egyéb más körülmények miatt stresszesek a mindennapjai, megérteném, ha nem lenne a szexre energiája. Múltkor viszont amikor kezdeményeztem visszautasított, arra hivatkozva hogy dolga van, most nem ér rá. Elfogadtam, elmentem addig mást csinálni a laksában, egyedül maradt a szobában. Valamiért épp visszaugrottam abba a szobába kereken 5 perccel később és arre léptem be, hogy nagyban önkielégített. Először próbálta takargatni, aztán azzal mentegetőzött, hogy rám most nem lett volna ideje. Miután jobban elkezdtem faggatni, kiderült, hogy az utóbbi pár hétben az esetek nagy részében inkább az önkielégítést választotta helyettem. Én ezen kiakadtam, nyilván rosszul esett az egész. Ő meg csak elhordott mindennek, hogy mit kell hisztiznem, egy egészséges férfink igenis szüksége van önkielégítésre, csak nyavajgok.

Most szerintetek is én reagaálom túl? Mert szerintem nincs rendben, hogy az, hogy ő önkielégít a szexuális életünk kárára megy.



2021. márc. 10. 15:11
 1/8 Lucaszek96 ***** válasza:
88%
Nem vonzódik hozzád ezért választja rendszeresen helyetted az önkielégítést,ha csinálja nincs vele gond viszont ha ez a közös szex kárára megy az már problémás ezt ős is látja mégis magát "választja"
2021. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Kopogni nem szokás, ha belépsz valakinek a szobájába? Jó nagy bunkók vagytok mindketten.
2021. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
2-es, komolyan? Együtt élsz valakivel x éve, és kopogsz, mikor bemész a közös hálószobátokba?
2021. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Hát én szerintem jogos a kiakadásod!

Ha most lenne barátnőm, én csak akkor választanám a maszturbálást, ha egy ideig, valamiért nem találkoznánk. (Elutazott barátnőkkel, én utaztam el, csajos este, ha beteg, stb.)


21F

2021. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Jogosan esik rosszul, bár önmagában a fő probléma szerintem a hanyatló szexuális életetek és egyéb kapcsolati gondjaitok, nem az önkielégítés. (Sok esetben megy az önkielégítés a kapcsolat rovására, de itt úgy érzem, fordítva van a dolog: valami miatt amúgyse kívánná veled, így inkább ezt választja, valószínűleg feszültség levezetésként is).


Beszéljétek át a dolgot, kérdezd meg, ő lát-e még jövőt a kapcsolatban, szeretne-e tenni is azért, hogy megjavuljon. A válaszától függően lehet együtt dolgozni rajta, vagy elengedni egymást.

2021. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ha nem veszekedni kezdesz, hanem finoman a szádba veszed egyből mindketten közelebb jutottatok volna ahhoz, amit szeretnétek.
2021. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

En csak azokon a nokon akadok ki, akik feltekenyek az onkielegites tenyere.

De visszautasitani es elhanyagolni teged, viszont onkielegiteni, az nagyon nincsen rendben.

Akar fuggoseg, akar lustasag is van ebben, ha jobb esetben nem hult ki irantad, es csak vegtelenul onzo, az sem oke.

Ha ra lehet fogni valami Covid-depressziora, es barmi szol meg mellette, akkor probalnek meg ebbol kihozni valamit, de ha felbukkana egy ferfi, akivel lenne kozos vonzalom, nem allnek ellent. Vagy szakitanek, ha tenyleg semmi mentseg nincs erre.

2021. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 András y válasza:
10%
Igazából nem élvezi veled a szexet.Unalmassá vált! Változtatnod kell a szexuális szokásaidon. Kérdezd meg milyen vágyai vannak, és ha ezek a vágyak beleférnek a te elképzeléseidbe is, akkor veled fog szexelni, nem a fantáziájával és kezével.
2021. márc. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!