Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek leírtam üzenetben milyen volt a napom, mi történt a meló helyen, stb, elég stresszes munkám van, ezért szeretem kiadni magamból, meg megbeszélni az aznapi dolgokat, mert napközben nem nagyon tudunk egymással írogatni.

Tudomásom szerint akkor még otthon volt, amikor írtam neki, megtudta volna nézni, meg meghallgatni a hangüzeneteimet.

erre 1 óra múlva jön az üzenet" épp a barátnőimmel vagyok kocsmázni"

rosszul esett mintha nem lennék fontos, vagy leszarná.

nem az a baj, hogy elment velük, én is elmegyek haverokkal ide-oda. de legalább írta volna azt, hogy ne haragudj szívem most a lányokkal elmegyünk erre-arra később válaszolok vagy valami.

?



2018. nov. 19. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogos. Azt hogy stresszes a munkád miért jelenti hogy rögtön jelentkeznie kell csak mert neked rossz kedved van? Tudomásod szerint otthon volt... ezt honnan tudod? Lehet a barátnőjénél volt vagy hasonló... mi távkapcsolatban élünk de ha pl programom van a legjobb barátnőmmel akkor nem a telefont nyomkodom. De fordítva is igaz, amikor Vele vagyok, akkor sem a telefonnal foglalkozom.
2018. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, előre eltervezett volt hogy ő megy valamerre vagy se szó se beszéd ment a baratnokkel? Mert ha volt róla szó akkor megvárták volna ezt a beszélgetést mert ehhez idő kell mármint a rád szánt idő. És az nem megy egy buli kellős közepén. Ha szólt hogy megy akkor nem jogos a kiakadasod bár tény hogy írhatott volna egy olyat hogy most nem ér rá erre de szeret téged. Ha nem volt róla szó hogy megy és nem adta jelét hogy nem erne rád akkor jogos a kiakadas. 🙂 Remélem segitettem.
2018. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nyavalygás amit csinálsz. hát mit írjon, nyilván majd meg fogjátok beszélni, hogy milyen napod volt, de épp másokkal van. szerintem nem jó, ha mindenki a telóját nyomkodja amikor végre egy társaság összefut. 2 szóval lerendezni meg a másik panaszát nem szeretem. inkább ha valóban ráérek, akkor majd meghallgatom. szerintem kár ezen kiakadni.
2018. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, te reagálod túl, sőt nekem már ennyi alapján is az jön le, hogy te egy tipikus energiavámpír ember vagy.

Volt ilyen ismerősöm, minden egyes percben panaszkodott és csak adta ki magából a dolgokat (üzenet, hívás stb.), leszarta, hogy más mit csinál, csak őt hallgassák meg. 2 hét után megszakítottam vele a kapcsolatot, mert már nem bírtam.

2018. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"elég stresszes munkám van, ezért szeretem kiadni magamból, meg megbeszélni az aznapi dolgokat, mert napközben nem nagyon tudunk egymással írogatni."

Természetes, hogy megbeszéljük a problémáinkat, meghallgatjuk a másik gondjait, de hosszú távon nem lehet túl élvezetes ha azzal kezdődik a beszélgetésünk,hogy a másik csak panaszkodik. Én sem válaszoltam volna, ha egyáltalán még veled lennék. Nagyon lehúzó az ilyen negatív ember. Miért nem azzal indítod az estét, hogy örülsz a barátnődnek, örülsz, hogy kikapcsolhatsz a munkahelyi stresszből? Persze mondd el neki, hisz az embernek szüksége van arra, hogy kiadhassa magából, de ne így, hogy ezzel kezdesz.

2018. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

A többi alkalommal meghallgatott? Ha igen, akkor inkább nyugodj meg.

32/f

2018. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Picit túlreagálod:-)
2018. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod. Nyiván ha elmegy valahova nem a telefonjat akara nyomkodni. Másrészt miért kene neki a programjáz ahhoz igazítani hogy te mikor írsz neki a munkádról?

Majd megbeszélitek ha hazament vagy valami. Plusz te nem attól leszel kevésbé stresszes hogy ő azt írja jaj szívem tényleg mennyire ügyes vagy hogy bírod.

2018. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint egy durcás kis hülyegyerek akinek elvették a játékszerét. Kb úgy viselkedsz. Nem körülötted forog az egész világ. Hagyjál már levegőt a barátnődnek ne traktáld állandóan a problémáiddal. Legközelebb akkor beszélj neki problémákról ha megkérdezi hogy mi baj van.

Hazamégy és lefutsz 10 km-t és mindjárt nem lesz semmi problémád.

2018. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos a kiakadásod.

Nőként mondom, hogy a nők szokták így ellenőrizgetni a másikat.

A párom se ír vissza rögtön ha írok neki. Általában este beszélünk telefonon és kész. Azt se jelentjük be előre egymásnak ha elmegyünk valahova valakikkel, miért kéne? Megbeszéljük előre, hogy a héten mikor találkozzunk, illetve a hétvégéket általában együtt töltjük és ennyi.


Nem akadtál ki jogosan. Sajnálom a barátnődet.

2018. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!