Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Röviden...

Párommal nagy a szerelem köztünk tényleg minden nap együtt vagyunk a legjobb társ,legjobb barát és szerető egyben , eljegyzés is tervben van.


De ma felfedeztem az exe kepein egy gyűrűt..ránézésre eljegyzési rá kérdeztem mire azt mondta igen vett neki annó de nem.jegyezze el..

erdekes mód azon az ujján van.

Én bezzeg.. mindegy

meg nem akarom h csak fellangolásai legyen és mindenkit eljegyezget

én fújom fel szerintetek is????

23L


2018. júl. 18. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy, hogy mi történt az őskorban?

Ha tényleg akkora a szerelem és a legjobb társ és barát, akkor miért is nem hiszel el neki egy kijelentő mondatot?


Ki hazudik kinek? Ő neked? Vagy te magadnak?

2018. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
A múlthoz nincs semmi közöd. A most-hoz van közöd.
2018. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen feleslegesen problémázol ezen.
2018. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Sztem is feleslegesen aggódsz ezen. Én is kaptam gyűrűt extől, nem kérte meg a kezem, de azon az ujjamon bírtam elviselni ott szoktam meg "h van vmi" nincs ebben semmi. Amúgy még mindig sötét homály fedi miért nézegeted az exét?
2018. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Most azon akadtál ki, hogy vett egy gyűrűt az exének? Ha nyakláncot vett volna, az jobb lenne? :D
2018. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

En azt sem tudom h melyik ujjon kellene hordani :-D

Ha felveszek egy gyurot akkor arra amelyikre jo es kenyelmes

Nem nezem h az most "jelent e" valamit vagy sem.


Tipikus olyan vagy aki ha minden jo akkor is problemazik ?

2018. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam az exemtől gyűrűt, nem eljegyzési volt, hanem szülinapomra kaptam. Ő mindenképp ékszert akart venni, és mivel én gyűrűn kívül nem hordok mást, ezért mondtam, hogy akkor egy gyűrűnek örülnék. A gyűrűsujjamon hordtam, mert arra volt jó. Ennyi volt a történet, nem kell belemagyarázni semmit.
2018. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Igen, szerintem te fújod fel. Én is kaptam gyűrűt, fehérarany, ránézésre eljegyzèsi, és a gyűrűsujjamon hordom, mert arra jó. Eredetileg a középső ujjamra lett vásárolva, de a csonton elakad.. így maradt a gyűrűsujj.

Ne foglalkozz vele, a pasi veled van, ezzel a féltékenységgel és ilyen puffogásokkal fogod eltaszítani magadtól, mert a hirtelen kiindulásaidat, bizalmatlanságot meg fogja unni. Ne nézegesd az exét se.. A saját kapcsolatoddal és pároddal foglalkozz. A múlt az elmúlt.

2018. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi igazatok lehet :/
2018. júl. 18. 14:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, te fújod fel nagyon... ha jót akarsz magadnak, ezt a témát többet ne hozd elő.
2018. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!