Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több, mint kettő éve vegyunk együtt. És az a helyzet, hogy Ő egy bombázó, én viszont csúnya vagyok. (nem csak én gondolom így, hogy csúnya vagyok, mondták már nekem ezt elég sokan...lányok :)) Eddig remekül megvoltunk, de mostanában elkezdtem féltékenykedni és legfőképen félteni őt a férfiaktól. Mikor ő suliban van azon túráztatom az agyam, hogy vajon ki hajt rá, mivan ha van egy jobb pasija stb... Néha még az is megfordul a fejemben, hogy más(okk)al *urogat, engem pedig csak kihasznál vagy én nem tudom... Tudom, hogy ez elég betegesen hangzik, de ez van. Igazából semmi ezekre a feltevésekre utaló jel nincsen, de mégis ezen agyalok néha. Az is megfordult már a fejemben, hogy szakítok vele és majd idővel kiszeretek belőle, aztán összejövök egy kevésbé szép lánnyal. Nem tudom, mit csináljak?
2010. aug. 18. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális! Megadta neked az ég amit mindenki szeretne, és te eldobod? Bízz már benne, ha nem szeretne, nem lenne veled. Kihasznál? Netán pénzt adsz neki, mert máshogy kihasználni nem igazán lehet. Nálam is ez van h én tudom h nem vok rossz nő, viszont a barátom azt mondja h nem vmi jó. Hát én nem vettem észre, nekem ő a legjobb pasi, csak őt imádom, az utcán is hiába néz meg minden pasi, én csak a földet nézem és rá gondolok. Ő is féltékeny rám h nem-e van vkim, elég idegesítő, inkább ezért küldeném el, nem azért mert más kell. Te se tégy így, lehet ezzel fog besokallni a csajod h nem bízol benne! Bízz és szeress, ameddig ő is szeret, és érzed is, addig ne félj! És el ne hagyd! Remélem engem se fognak, mert túl jó vagyok. Ugyanmár! Manapság nem előny ha vki bombanő? Mert én ezt látom. Lassan szégyellem magam h mért vok ilyen jó? Na szval szeresd és bízz benne!
2010. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi elég egoista voltam, de tényleg sokan megnéznek, ezt eddig én se hittem el, csak mióta nézem h ki néz meg, de csak h jólessen az egómnak:)
2010. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pénzt nem adok neki, de szokott kapni tőlem drágább ajándékokat.


Persze bízzak benne, oké, de olyan rossz mga a tudat is, hogy 1000x jobb csávók vannak körülötte, mikor én nem vagyok vele és nem tudom megvédeni! :'(

2010. aug. 18. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez féltékenység, természetes. Ha téged szeret, ami vszínű, mert ha nem már mással lenne, akkor nincs miért aggódni, nem tud más pasira ránézni, ahogy én sem, mert szerelmes vok. Ne félj
2010. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!