Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Talán szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Talán szakítsak vele vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és nem tudok benne maximálisan megbízni sajnos. És néha néha vannak olyan dolgai, kérdései amitől csak még jobban féltékeny leszek és ideges. Szóval mit tegyek, Nem tudom. De néha mondogatja hogy szeret meg mikor húzom magamhoz ő azt nem mindig szeretné.
2011. aug. 20. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizalom nelkul nem megy sajnos. Egyebkent gondoltal mar ra, hogy esetleg beszelhetnetek?
2011. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg vele ezeket,és ha megváltozik nem kell szakítani!
2011. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz, hogy 1hónapja vagytok együtt és nem bízol meg benne. Ha nem bízol meg benne, akár 1hó akár 2év akkor azt megette a fene, mert ha nincs bizalom akkor nehéz anélkül bármi más is . A BIZALOM az kapcsolat egyik ALAP KÖVE, szóval ha így érzed az nagy baj. DE beszélj vele sokat és ha úgy látod, érzed, hogy nem változik semmi akkor kár folytatni. Bár azt nem nagyon értem, hogy bizalom nélkül, hogy jöttetek össze egyátalán?!
2011. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) most már teljsen jó minden megbeszéltünk mindent amit kellett! köszi még 1x! :)
2011. aug. 24. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!